Netreba .-) Veď ani Tvoju som nežiadal :-) Howgh
Netreba .-) Veď ani Tvoju som nežiadal :-) Howgh
" A nie že sa zasa v tej Moskve dožerete ako prasce a budet strieľať z nejakej Aurory " :-) šme še pobavili :-)
Logiš. :-) Schizofrénia pokračuje. Pocestujeme do Moskvy a tam sa s tými teroristami stretnú na raute :-)
Choď´te sa spýtat na papierové volebné zápisnice do obcí Bodza, Veľky Meder a Komárno a máte ficiakov volebný podvod odhalený. Skúste tam teda spočítat papierove a nie elektronické volebne hlasy z posledných volieb alebo stačia parlamentné a prezidentské volby Aj Pellegrini mal volebný podvod howgh
Sýrske mesto Hama je na spadnutie Je to brána k prístavu Tartuf, čo je ruSSKá základna bojovych síl v celom Stredomorí. Od prístavu Tartuf včera ruSSko stiahlo svojich 5 lodí. RuSSko dostáva výprask v Sýrii!!
Elon Musk je podozrivy že sponzoruje Nigela Farageho ( okrem iného CIA už ho vyšetruje pre jeho moskovské kontakty na Kremeľ ) Farage je separatista a fašista v anglickej politike Jeho strana je niečo ako AfD v Nemecku alebo Republika u nás. Chcú rozpad EU. No pekne Elon to si ale pekný dezolát par excellence celý Musk Pritom vlastni len 13 percent akcii Tesly a kolko akcií vlastni zo SpaceX to ani neviem a ani ma to nezaujíma :-)
Sýrske mesto Hama je na spadnutie Je to brána k prístavu Tartuf, čo je ruSSKá základna bojovych síl v celom Stredomorí. Od prístavu Tartuf včera ruSSko stiahlo svojich 5 lodí. RuSSko dostáva výprask v Sýrii!!
Podvod na volbach vyšetruje aj naša skupina a Veľký Meder je jeden z podozrivých článkov. Nechcu tam totiž tiež ukazat papierove volebné zapisnice a odvolavaju sa na archiv v Nových Zámkoch ktorý je zas nedostupny Okres Komárno nema papierove volebne zapisnice vobec??? !!! aspon to tak tvrdia a pošlu Vas na obec. Potom obec Bodza Vám zas povie že zapisnice má okres kde to poslali?? A Bodza papierové zapisnice tiež nemá? U nás druhé Gruzínsko? Áno. A Mesto Komárno ich zrejme má ale od júna t. r. ich odmieta ukázat Tak to vyzera že slováci si fica naozaj nezvolili že sa on nechal zvoliť sám, Správy- vražda mafiánskej riaditeľky na Daňovom urade vo Velkom Mederi Mala kontakty na mafiána Sátora od ktorého si ináč kúpil Pellegrini dom na Králikoch Pozemok je asi plný mrtvol. ale ten by PP asi rozkopavat nechcel začať :-) .. šme še pobavili Slovensko Kocurkovo :-) https://www.sme.sk/minuta/23419723/policajti…
Podvod na volbach vyšetruje aj naša skupina a Veľký Meder je jeden z podozrivých článkov. Nechcu tam totiž tiež ukazat papierove volebné zapisnice a odvolavaju sa na archiv v Nových Zámkoch ktorý je zas nedostupny Okres Komárno nema papierove volebne zapisnice vobec??? !!! aspon to tak tvrdia a pošlu Vas na obec. Potom obec Bodza Vám zas povie že zapisnice má okres kde to poslali?? A Bodza papierové zapisnice tiež nemá? U nás druhé Gruzínsko? Áno. A Mesto Komárno ich zrejme má ale od júna t. r. ich odmieta ukázat Tak to vyzera že slováci si fica naozaj nezvolili že sa on nechal zvoliť sám, Správy- vražda mafiánskej riaditeľky na Daňovom urade vo Velkom Mederi Mala kontakty na mafiána Sátora od ktorého si ináč kúpil Pellegrini dom na Králikoch Pozemok je asi plný mrtvol. ale ten by PP asi rozkopavat nechcel začať :-) .. šme še pobavili Slovensko Kocurkovo :-) https://www.sme.sk/minuta/23419723/policajti…
To nám to dnešné ránko ale veľmi pekne začina Pekny deň prajem :-)
Prvý politickí vazen mafiánskeho režimu ficiaka pán RNDr. Julius Kovacs ktorý postavil drevený kríž v mieste vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Zavreli ho pre jednu explicitnú vec ktorú povedal i o pseudo-atentáte RF ktorý sa ani nestal. Je to bloger a mali ho už dlho v sledovani lebo zverejnil stovky článkov na Youtube o sučasných mafiánoch a korupcii. Vid videoblog "Modry zajačik" youtube- Pošlite mu peniaze na právnika- vyggooglit sa to da lahko na facebooku ako Peter Bolebruch a Július Kovács ďakujeme
Presne. Proti ruSSku sa dá ísť iba silou Ukrajina predvádza neskutočnú odvahu a hrdinskost voči barbarom Aj tak to bude len otázka času kedy sa kolos na hlinených nohách a barbarský štát rozsype- nechcú mier, chcú iba zabijat! Alebo tí čo žili v socializme ako my, vedia že chcú takzvaný " ruSSky Mier , Ruskyj Mir" To je okupáciu a ekonomické vyciciavanie druhé štátu. Vlastne všetky ruSSké jadrové zbrane pochádzaju z československého uránu z Jáchymova a z Příbramy kde ich ťažili v prostredí smrtiacej radiácie politickí vazni!
pred 2 minútami
Aktualitka:
Ruskí okupanti prišli o ďalších takmer 1 700 vojakov, uviedol generálny štáb ukrajinských ozbrojených síl.
RuSSi uz utekaju zo Syrskeho Tartusu a v ruSSku horia dalsie rafinerie 😃. Prebieha to dobre 😃😃
Už je to tu. Galium germanium a vzacne zaminy pre vyrobu čipov zavadza Čina embargo na dovoz do USA. Len neviem či si pching čital clanok ze v usa objavili ich nove nalezisko. V každom pripade šup šup a rychlo usa posli dalsie zbrane na Ukrajinu. Okolo mesta Kryvij Rih su totiz obrovske loziska tychto rud 😃😃😃😃😝
A
Ináč za tento "pseudo-atentát" Hranola sedí RNDr. Julius Kovacs vo vazeni pretože povedal do videa jednu expresivnu vetu o tomto pseudo-atentáte a za jednu vetu ho zavreli Mal však pritom už stovky videí o sučasnych politikoch a ich korupcii preto ho museli zavriet- Vid Modry Zajačik Youtube A je to jediny človek čo postavil dreveny križ za svoje peniaze v mieste vraždy ficiaka s krvavými rukami Jana Kuciaka a Martiny Kušnirovej vo Veľkej Mači
Nič nevyberu a Slovensko Krachne SMERáci a Penta žiadne dane predsa platiti nebudu Od toho tam aj Hranola dosadili
šme še pobavili Ako doktor sa mu na to vysmejem :-)
Atentát sa nestal ! A teraz nech Ti črevo roztrhne vagabund :-)
Ako aj čo je ruSSko do toho či by sme sa my mali vzdat členstva v NATO Ved ficiakov SMEROHLASný parlament na prvej schodzi po svojom vzniku deklaroval zahraično-politicku orientáciu Slovenska jedine na NATO a EU Teda aj pre Hlas je vlastne ficiak zradca a kolaborant !
To Iste urobil aj Vietnam a Vietnam ma velky rozpočet lebo ma 99 milionov obyvatelov
Odporúčame