Nebude treba😝
Nebude treba😝
Pred 3mi dnami presiel vlak plny holandskych bvp cez trnavu 😃 A ficiakovi priamo podnosom😝 Zda sa ze podpora Ukrajine neklesa V roku 2025 dostane Ukrajina mesacne 1,5 mlrd euro z urokov zadrzanych ruSSkych penazi plus 50mlrd euro z EU balik k tomu Slava Ukrajine !
Presne +++++ je to nieco co je jasne od inauguracie putkana v 8. 1999
Prezradili sa ze tušia že s Trumpom to nebude iba tak. Teraz pride na lamanie chleba. 10 % svetovych zasob lithia je u mesta Ktyvij Rih. A USA je zavisle na lithiu ne Čine. Otazkou je "Prenecha Trump toto lithium putkanovi cim zostane zavislost USA na Čine a este bude vyzerat Trump ako slaboch ak RuSSko bude postupovat a Trump nedoda zbrane Ukrajine?". Odpoved je myslim ze jasna 😃
A trojku doplni radiator😝
Aj tak Slovensko krachne Nevyberie predsa vobec žiadne dane Howgh
Ficiak je kondenzované zlo! Dožijeme sa s ním ešte najhorších vecí. To má on všetko zatiaľ iba také "zahrievacie kolečká". Howgh
Ficiak si ide svoju demagogiu a neuhne doprava neuhne doľava! Doporučenie z Moskvy bolo predsa "Protesty sú násilné", tak budu hodnotene ako násilne! Podľa doporučenia z Moslkvy Ake jednoduche Johann Wolfgang Goethe kedysi hovoril: "Kto spí v demokracii zobudi sa čoskoro v totalite" Protestov je malo a su bezzube a je treba ich pritvrdit :-) https://www.topcedule.cz/p/cedule-kdo-v-demo…
Transplantacia pečienky zamaskovaná ako atentát!
A my avizujeme žiadost o zverejnenie lekárskej spravy RF z Nemocnice Banska Bystrica na zaklada zakona č 211/2000 ZZ "O slobodnom pristupe k informáciám". RF ako človek platený z našich dani, politik a človek robiaci rozhodnutia v mene Slovenskej Republiky je zodpovedny za stav Demokracie na Slovensku Obmedzovanie demokratickych slobod na zaklada atentátu ktoreho povaha nebola zverejnena a objasnena a verejnosti jasne zdokladovaná, je jasnym príkladom potlačania zakladných Demokratickych Slobod Nie sme vRuSSku ale v Demokratickej Europe a preto musí svoju lekarsku spravu RF zverejnit !
Veľmi jednoduché čísla k dokumentovaniu exportu ruSSkých zbrani za posledne roky. Rok 2019 ruSSko exportovalo zbrane za 14 miliárd "špinavých amerických dolárov" :-) Minulý rok to bolo za 6 mlrd USD a tento rok je predpoklad exportu zbraní z ruSSka na urovni 1-2 mlrd USD. Momentálne je poradie v krajinách v exporte zbrani 1. USA 2. Francúzsko a 3. RuSSKo Zrejme a nepochybne až do novej štatistiky za tento rok ktorá ešte nie je hotová Sláva Ukrjaine !
RuSSku už kyberútoky ako forma hybridnej vojny prestavajú stačiť. Začína sa preto orientovať na podpaľačstvo a sabotáže Viď sabotaž ropovodu Družba v Polsku včera. https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/nato-…
To čo sa odohráva teraz v Syrii je "Blitzkrieg" ale asi uplne ináč prebiehajuci než si putkan prial :-)
Oooó svaty Robertko s baterkami :-) Robertko manželstvo ani Republiku nezachráni .-)
To je logika ako z Očovej Miesta v domovoch sociálnych služieb nie su preto že o ne je velky dopyt a nie pretože su drahé. Cena nerozhoduje Ako keby byty neboli preto že su lacne a rychlo sa rozpredaju? asi tak
Pamatame si to dobre..
Tiež si myslím že až krach štátu im otvorí oči- Voličom SMER-u a Hlasu - Ficiak si zvyši plat na 11 tisic Euro pričom v Rakusku by zaplatil len 6 tisic tzv "progresívnu daň?" To on ale platit nemusi atd atd Až ked tento štat krachne k čomu na čele s Fantozzim-Kamenickym uspešne SMER-uje ludia sa preberu A konečne sa zrušia vysluhové dochodky pre eštebakov a inych prisluhovačov komunistickeho režimu na ktorých zrušenie by dnes ináč nemala koalicia ani opozici ani najmenšiu odvahu lebo by to ináč bola politicka samovražda Howgh
Zdražeju aj domovy pre seniorov ktoré sú už dnes aj tak drahé a nie sú v nich ani volne miesta.
RuSSKé sabotáže- požiare v Česku a ich prehľad: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pozar-rus…
Agenda šup šup ísť bojovat do Sýrie. Ináč to pre nich Nem dobre dopadne. Pre ruSSákov aj Asada :-) Netrieskat prstíkmi do počítačových klávesníc ale bojovať :-)
Odporúčame