Touaregovia nemaju radi ani francuzov ani ruSSov Majú ich vsetkych za okupantov čo je pochopitelne
Touaregovia nemaju radi ani francuzov ani ruSSov Majú ich vsetkych za okupantov čo je pochopitelne
Stratil a rúca sa z kopca dezoláti :-)
Veci sú niekedy vážnejšie než sa možu zdať ..
Aj SMER-ácky hackeri zo Súmračnej začali používat pomoc arabskych hackerov ktorý používaju "nekvalitnú slovenčinu" z prekladača a lákajú ľudí na neznáme miesta - a robia ruSSKu propagandu https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-te…
Presne to čo som napisal o riadok vyššie Budeme svedkami historických udalostí už čoskoro!
RUSSky rubel preskočil hranicu 101,5 rublov za dolar a podla analytikov stratil uplne doterajšiu rezistenciu voči vplyvom ktore ho degraduju Ekonomovia prehlasili že rubel sa dostal do neriadeného pádu a za par tyzdnov budeme svedkami zaujimavych udalosti Sila meny je totiz vždy odrazom sily Vašej ekonomiky Ochota obchodovat s menou je vyjadrenim dovery vo Vašu ekonomiku ako aj menu. Ziadna kapitalisticka ekonomika sa nezaobíde bez investorov a bez nich je odsudena na ekonomiku typu Venezuely a Kuby. Čina aj RUSSko sa pritom prehlasuju za kapitalisticke ekonomiky. S komunistickou a totalitnou vládou Do RUSSka už nechcu investovat ani ekonomiky z oblasti Perzského Záalivu, ani Indie alebo Číny RuSSko je totiž s ekonomikou uplne na konci a čaka ho osud brezhnevovskej ekonomiky Teda nič iné len totálne zrutenie sa . Howgh
Irán sa svojich obyvatelov už boji a ekonomika trvale kolabuje čina v tomto stave nie je RuSSko je už na krajičku
Kto by už čital prejav dezoláta popraveneho za svojho tribunálom života a čakajuceho na smrt za svoje zločiny !
Ficiak zas bude slintať a prskať ako nakopnutý ratlík Možno si znova zajde do propagandistickej ruSSkej TV Ale akosi si nevšimol že ho putin sa neráčil ani prijať Má ho za nulu :-) šme še pobavili :-)
Rakety sú už ukrajinske Ak ruSSko posle raketu Pakistanu a ten ju vypáli na Indiu je to Pakistanska raketa Také je proste medzinárodne právo. Takéto veci sú medzinárodným právom ošetrene veľmi presne. Po predaji zbraní druhemu statu že zan odpovedny tento štat a nie predajca Ako ked naburas autom do davu v meste zodpovedna nie je automobilka ale vodič Také je medzinárodne právo Howgh
Citujem----------- " Putin hrozí světovou válkou" -------- KeĎ sa rúce Impérium býva vždy dosť veľký rachot: :-) https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
To akože ked prestaneme podporovat Ukrajinu tak tie rakety na Európu, Anglicko, Slovensko, Nemecko putin strielat nebude? A samozrejme aku mame zaruku že strielat nebude? Prakticky žiadnu okrem toho že musíme dúfať že na nás strieľat nebude. Nie som ficiakov volič ktorí uverí každej kravine. Proste musíme dufat že strielat nebude aj ked doteraz ten Putkan každy sľub ktorý dal vlastne porušil A to vždy na 100 %. Howgh
Bingo ++++ Smrť okupantom ako aj slovenským pro-ruSSKým kolaborantom ! Oni si pre tú smrť chodia na Ukrajinu !
Čítaj, uč sa, študuj. Nezostaneš naveky hlupákom :-)
Slovenský dezolátny starosta zo Smilna robil propagandu pre Z- RuSSkú armadu v RuSSKu Vystupil v ruSSkej propagandistickej televízii. Mal na sebe slovensku uniformu a snažil sa naznačovat že slovenská armáda podporuje ruSSkú okupačnú Z -Armádu? Slovenská armáda sa už voči tomu ohradila a napisala že taketo zneužitie slovenskej uniformy je protizákonné a nemá nič spoločne so Slovenskou Armádou Dezoláti akú kravinu zas vymyslíte na budúce ??
RuSSko pokračuje v zabíjaní vzdávajucich sa ukrajinskych vojakov. Tak čo sa dá čakat od Barbarov ktorých si prisala pani Merkelová na svoj cecek! https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
RuSSko ma len jednu šancu Pokial vojnu nevyhralo do troch mesiacov už moze len prehrat. Vyspelý civilizovaný svet,mentálne aj Ekonomicky sa nachádzajúci podstatne vyššie ako RuSSKo proste ruSSko porazi Slava Ukrajine
BINGO +++++++++ to je ciel celej novej vojny Howgh
Skor asi propagandisticky ťah Zatelefonovali ruSS8ci aemričanom že to tam rozstrielaju novou raketou Američani sa evakuovali a upozornili na to všetkych. Takže úspešná propagandistická akcia. Čo raketa dokazala to nevie nikto Len sa vie, že nejaka raketa doletela do Dnipra. Možnože bola aj zostrelená. Putkan bude samozrejme sa vystatovať , nadúvať sa ako páv a zahmlievat Pravda vyjde najako za 2 tyzdne Sláva Ukrajine
RuSSky rubel stratil odolnost a pustil sa do valiveho padu!😃
Odporúčame