RuSSko pokračuje v zabíjaní vzdávajucich sa ukrajinskych vojakov. Tak čo sa dá čakat od Barbarov ktorých si prisala pani Merkelová na svoj cecek! https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
RuSSko pokračuje v zabíjaní vzdávajucich sa ukrajinskych vojakov. Tak čo sa dá čakat od Barbarov ktorých si prisala pani Merkelová na svoj cecek! https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
RuSSko ma len jednu šancu Pokial vojnu nevyhralo do troch mesiacov už moze len prehrat. Vyspelý civilizovaný svet,mentálne aj Ekonomicky sa nachádzajúci podstatne vyššie ako RuSSKo proste ruSSko porazi Slava Ukrajine
BINGO +++++++++ to je ciel celej novej vojny Howgh
Skor asi propagandisticky ťah Zatelefonovali ruSS8ci aemričanom že to tam rozstrielaju novou raketou Američani sa evakuovali a upozornili na to všetkych. Takže úspešná propagandistická akcia. Čo raketa dokazala to nevie nikto Len sa vie, že nejaka raketa doletela do Dnipra. Možnože bola aj zostrelená. Putkan bude samozrejme sa vystatovať , nadúvať sa ako páv a zahmlievat Pravda vyjde najako za 2 tyzdne Sláva Ukrajine
RuSSky rubel stratil odolnost a pustil sa do valiveho padu!😃
RuSSky rubel stratil odolnost a pustil savdo valivého pádu 😃😃😃😃😝
Charta OSN je v tom podrobna a jednoznacna Je to pilier medzin prava
Perimeter dopadu maju 3km a natrafia ciel. Su k nicomu
RuSSkí fašisti znova útočia: Rusko zahájilo masivní raketový útok na Ukrajinu. Zemí otřásají exploze, nefunguje proud
Téma: Ukrajina ČTK Dominika Fuchsová Aktualizováno 21. listopadu 2024 12:21
Irán je pritom na hranici ekonomického kolapsu a to ma teda s ruSSkom naozaj dost podobné :-)
Vlastne sa to vyvíja ako sme očakávali RuSSKo stále nemože vyhrat a nebude moct a nebude mocť vyhrat tuto vojnu preto eskalovat bude a na tom sa nič nezmení. Až pokiaľ Mordor zvany ruSSko neskolabuje nerozsype sa a nerozpadne sa. Mentálne, realne aj ekonomicky. Irán ktorý má 90 milionov obyvatelov má strach z vlastných obyvateľov a preto zautočit na Izrael sa bojí. Aj keď zbrane by na to mal. Izrael má iba 8,3 miliona obyvatelov a bezhraničnu podporu od USA ( lebo tam žije vela židov, ved se ich vyhaňali z celeho sveta tak vačšina ich skončila v USA a teraz sa čudujete že USA robí tak silnu podporu Izraelu? ) Howgh
Teplomer???????? :-)
RuSSko nie je a nikdy nebolo demokratickou krajinou. To len na margo rozhovorov s priaznivcami Putina v Prahe ktorý jednomyselne rozpravali take nezmysly akože "ruSSKo je demokratickým štatom" ?? šme še pobavili :-)
Aj tak si myslím že to tu dozoruje samotný Gašparko. Podla niektorých udalosti posledných dní to na to tak vyzerá takže tak :-) :-) :-)
Alkomáša tliacha somariny: "Rusko stále požaduje po Severoatlantické alianci, aby stáhla veškerou svou vojenskou infrastrukturu na úroveň z roku 1997. Tento absurdní požadavek by se týkal i České republiky." poznamka Slovenska Maďarska atd
Isti to ujo GOGO :-)
RuSSKých fašistov :-) skor teda
Trikrat menej než ruSSka to je jednoduchá matematika. Podobne ako ked exit poll volieb prekročí 13 percent oproti skutočným vysledkom parlamentných volieb na Slovensku tak je iste že volby boli zmanipulované. A toto čislo bolo dňa 30.9.2023 prekročene. A RUSSky software Kaspersky Lab takzvany "software Ibis", volebny software pouzivanych v poslednych troch slovenskych volbach bol 4 hodiny cez volebnu noc zablokovany Teda jasna manipulacia slovenskych parlamemtných volieb. Software Kaspersky Lab EU už zakazala ale nebude to nič platne lebo je jednoduché instalovat software do počítača tak aby jadro software ovladlo OS a teda aj dalši volebny software počitača bude pracovat - bude SLAVE- tak ako bude chciet Kaspersky Lab Musel by sa vymenit fyzicky cely počitač čo Gašpar a Ficiak určite neurobia
Každá platnosť každej podpísanej ruSSkej dohody má platnost tzv. "relativnu" To znamená zmluva plati do doby než to vyhovuje ruSSku a ked mu to prestane vyhovovat zmluva prestáva okamžite platiť a ruSSko začina rinčať a vyhrážať sa JZ Howgh
RuSSko ekonomicky krachne vo Februári 2025. Ale možem sa aj mýlit a bude to až v Maji roku 2025 :-)
Odporúčame