Už ani ruSSi nechcu posielat plyn cez Ukrajinu od 1.1.2025 Ako chce teda Hranol kupovat ruSSky plyn? Keď je vraj lacnejší? čo zasa ako obvykle klame lebo lacnejší nie je ! Ale klamstvo je pre Hranola potrava a droga a je to preňho viac ako kyslik, čiže on bez klamstva nedokáže žiť ani dýchať :-) šme še pobavili :-) Vieme ako to ruSSko chce robit Chce posielať plyn cez Turecko do EU To ale bude velmi jednoduche pre EU tieto diery v sankciách upchat zvlast ak je Turecko člen NATO a ma 40 percentnu infláciu teda Turecko musi tancovat tak ako bude EU pískať aj ked nie je členom EU a či s amu to páči alebo nie !


