Propaganda a vojna v polícii a všetko zaplatené z našich daní, všakže Vy, ten pán čo šukal eštóka :-)
Propaganda a vojna v polícii a všetko zaplatené z našich daní, všakže Vy, ten pán čo šukal eštóka :-)
Je je naozaj pedofil to sa posledne 2 roky nikto moc neodvážil rozoberať ale je to pravda!
Vďaka Merkelovej Europa nie je tak pripravena ako by mohla byt. Čo Putin určite považoval už za svoje veľké víťazstvo, ako si spracoval Merkelovu a Schrodera. Ukrajina nám ničením ruSSkej vojnovej techniky dodáva a darúva vzácny čas na naše dozrojenie!! Prímerie by bolo preto smrtiace nielen pre Ukrajinu ale aj pre civilizovaný západ
O zmrzačených deťoch a deťoch na Ukrajine čo sú bez rodičov, existujú už stovky filmov a dokumentov!
Dovodom je vadná hlava a urazené ego každého ruSSa.
Deti čo zomierajú alebo sú zmrzačené na Ukrajine si nezaslúžia zomierať! Rovnako ako si nezaslúžil zomrieť Ján Kuciak a jeho snúbenica, a to len preto, že písal o tom ako kradne a rozkráda tento štát dnešná vláda. Mlčiace výčitky!
Čo bolo odsunuté sa znova prisunie a bude kľud :-) Ale takto to neurobia. Ukrajina by musela byt členom NATO a to nie je. JZ su v Incirliku v Turecku. Ale je dost iných silnych zbrani na ktorých by si ruSSáci mohli vylamat zuby napriklad tomahawky, balisticke rakety, samozrejme stovky alebo tisice tankov atd Už v záujme toho aby tieto zbrane nepadli do ruk ruSSom po ich umiestnení na Ukrajinu by to predstavovalo dobru zaruku bezpečnosti Ukrajiny :-)
Čo sa dezoláti čertíte? Kaliňák je predsa mafián ! :-) Svedčia o tom všetky dokazy ako aj jeho trestné stíhania :-)
Sú hlúpi a aj slepí Zaslepení mocou a peniazmi Osud ich skratka dobehne. Jan Kuciak a Martina Kušnírová sa na to pozerajú z nebies!
Už mame ich zoznam v podpísanom referende pro zrušenie sankci uvalených na RuSSko Aj ked tieto sankcie vobec nefunguju :-) šme še pobavili :-)
Zmanipulovali volby a vládnu bez mandátu ľudí!
Podľa Zákona č 180-2014 Zz volebné hlasy idú elektronickou a písomnou formou. Na kontrolu zápisníc máte podľa zákona 5 rokov!
Budujeme preto databázu volebných pozorovateľov- Hnutie Slovensko
Anketa! Pojdu francúzi bojovat na Ukrajinu? Teda ich slávna Cudzinecká Légia? ( Gaius Julius Caesar vravel že vojak nesmie nikdy zahalat a preto aj rímská armada budovala pri bitkách obrovske stavby, opevnanie mosty a valy ) A zoberie Macron Rád Čestnej Légie ktorý ustanovil Napoleon Bonaparte a ktorý pridelil putkanovi Jacques Chirac? -----citujem Francouzský prezident Emmanuel Macron zvažuje, že svému ruskému protějšku Vladimiru Putinovi odebere Řád čestné legie. Hodlá tak případně učinit ve chvíli, kdy tomu nadejde „vhodný okamžik“, uvedla agentura AFP. Stejné vyznamenání obdržel ve čtvrtek z Macronových rukou ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
Slovensky Parlament, podotýkam Smero-Hlasný parlament na jesen roku 2023 schválil SMER-ovanie Slovenska do EU a do NATO Bez debát alebo iných diskusií - ...šme še pobavili dezoláti :-) Je to medzinárodné SMERovanie Slovenska :-)
Český zbrojár Strnad - skupina Excalibur Group a CZ Defence - kupil v USA Zbrojovku Colt za 53 miliard českych korun- malé zbrane a granaty a náboje všetkych ráží vratane granatov do minometov- To je skoro 2 miliardy Euro ! Zo znamená že aj ked Trump nebude chciet posielat zbrane Ukrajine Strnad im ich určite predavat bude. A peniaze sa samozrejme najdu - napriklad to budú Eurofondy pre Maďarsko a Slovensko z EU :-) šme še pobavili :-) Plus dodávky z Južnej Koreje ! https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
OSN Schvalil že je RuSSKo agresor a Ukrajina napadnuta krajina pomerom hlasov 141 : 5 !! za ruSSko hlasovala Syria , Sev Korea Eritrea a BieloruSSko, ruSSko Dokonca aj Irán a Čína sa zdržali hlasovania - Rezoluce mimořádného zasedání Valného shromáždění OSN č. 11/1- https://cs.wikipedia.org/wiki/Rezoluce_mimo%…
Téma vyslania britskych a francúzskych vojakov je znova na stole- podobne ako za Krymskej vojny v r 19853 kedy museli briti na Krym pretože ruSSI boli tiez agresor a ruSSko chcelo vziat viac viac územia Osmanskej Ríši a chcelo sa maximálne rozťahovat po Čiernom Mori - je to dnes samozrejme tiež v duchu medzinárodneho prava. Ukrajina je podla OSN napadnutou krajinou Z toho dovodu jej každa krajina ktorá chce može dodat taku pomoc akú uzna za vhodne Už sme velakrat videli že putinove červené čiary kreslene jeho fixkou neznamenaju vobec nič Sláva Ukrajine https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
Ficov syn tzv. " Hranol mladší" alebo aj "Hranol z rodu Ficiakov " si kupil byt bez hypoteky ako aj Hranol starší ... šme še pobavili :-) https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slove…?
Ficov syn tzv. "Hranol mladší " pracuje pre ČEZ - šme še pobavili :-) https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-po…
Ináč Hranol mladší robí manažera v ČEZ-e česka elektrarenska spoločnost vlastniaca elektrarne v českej rpeublike . ( A tiež si kupil byt bez hypoteky ako aj Hranol starší By the way ) Takže Hranol nema vobec čo hovoriť do elektriny na Slovensku ináč je to de facto stret zaujmov ..-šme še pobavili :-)
65 mlrd dolárov pre ruSSko ktore musi kupovat komponenty pre rakety, ale aj autá a bežný spotrebny tovar za tieto peniaze pre svojich obyvatelov aby toto malo pocit že je všetkeho dostatok tak to je ale naozaj velmi málo penazi !! RuSSká ekonomika mala v máji roku 2022. Rubel za 51:100 k doláru. Dnes je to 104:100 za dolar. Fond blahobytu bol v tom case 230 mlrd dolarov. Dnes je to 130 mlrd dolarov a s tou hodnotou rubla uz iba 65 mlrd dolarov. RuSSka ekonomika v maji 2025 skolabuje
Odporúčame