Dnes si dáme okienko o ruSSkej ekonomike- RuSSka ekonomika skolabuje do februára 2025 Ale je možné že sa presne netrafim a bude to až jún 2025 :-) celkom určite sa to ale blíži , hrozivo ako búrkové mračná. RuSSky rubel je na strmom páde od juna 2025 kedy USA zaviedli sankcie na činske banky robiace prevody s firmami z RuSSka ktore su súčastou vojnoveho komplexu ruSSka Rubel od začiatku invazie spadol z hodnoty 75 rublov na 100 rublov za dolár. To ale nie je všetko Rubel je skoro mrtva mena, nikto s nim neobchoduje. Moskovska burza spadla o 15 percent za rok a v USA Index Standard and Poor vzrastol za ten čas o 30 percent., Všetky burzy celosvetovo rastu len ruSSka klesa? Investori by mohli prist z Indie činy alebo Perskeho Zálivu Neprichádza ale žiaden Kombinacia Oslabujuceho rubla, vysokej inflacie, urokovje miery 21% a padajucej burzy je pre ruSSku ekonomiku smrtelna Rast HDP RuSSka je niečo čo kludne nazvime slovným spojenim "Král je nahý " :-)


