Bingo +++ Ako v mariaši. Každy teraz prizna svoju farbu 😃😃😃😃😝
Bingo +++ Ako v mariaši. Každy teraz prizna svoju farbu 😃😃😃😃😝
Toto bububu uz pozname. No a Čina skrtka ruSSku zakazala pouzitie jadrovych zbrani 3/4 ekonomiky Činy prebieha s USA a EU tak neobetuje svoju ekonomiku za dezolatne a barbarske a smradlave RuSSko. A je fajn ze hovoria o tretej svetovej ked uz nemaju skoro ziadne tanky dela bvl a aj dela dovazuju od Kima howgh
RuSSka skvela PVO s nejakymi raketickami od senilneho Bidena predsa nemoze mat ziadny problem. No a sankcie predsa nefunguju tak neviem preco swingers grupa Brav za Brava zbiera podpisy o referende o zruseni sankcii. Ved tito lidia demokraciu nechcu a posledne tri volby boli zmanipulovane tak zmanipuluju aj referendum Hnutie Slovensko ma o manipulacii dokazy a predstavia ich vobfebruari 2025 pockajte si na dennu tlač
Tretia svetova? Je tu uz davno. Ked uz tak je lepsie nech je hned ked ruSS uz nema teraz ziadne zbrane tanky bvp nic a činan ma zakazal.pouzit jadrove zbrane. Nech si vezmu Slovensko. Privitaju ich s otvorenymi branami a pozdravom blboša blágu "Vitajte sudružky a súdruhovoa"😝😝
Napriek tomu ze je November tak v Kursku sa stale práši. Aj dnes tam vyprášili okupantov 😃😃😝
Špuntin si dnes svojim utokom vykoledoval raketičky. Je neuveritelne ze pri tolkych obmedzaniach je Ukrajina tak odolna a tak hrdinska Slava Ukrajine Slava hrdinom!
RuSSke zvery organizuju v Chersone ludské Safari. Dronmi poluju na civilistov. Aj dnes zasiahli niekolko osobnych aut. Je potom otazka preco nieco podobne neskusia ukrajinci v Belgorode??
Ved je to na smiech šputin utoci na vsetko 1000 dni a ukrajinci nesmeli??
Tak špuntin putkam pojde zajtra na ha.jzel a budu ho tam cakat raketa ATCMS 😝. Slava Ukrajine!
To by si mi fiko urobil ciaru cez rozpocet lebo stale pocitame podvodne volby 😃 Ale uz mame pripravenu databazu pozorovatelov volieb tak oukej ty si volby totiz ani nevyhral. Rovnako ako Lipšic nezavraždil kuciaka a Ty si širil toto klamstvo. Volby budu dokonale pozorovane Nie ako v gruzinsku a Madarsku Dlzime to janovi Kuciakovi Howgh
RuSSka ekonomika skolabuje vo februari 2025
Lekari na urgente riesia takych ludi kazdy den. Kazdeho izolovat sa neda potom zas ludia kricia nieco o lidskych pravach
Ficovi voliči ubudaju prirodzenym sposobom 😃
RuSSki marinaci sa vzdavaju v Kursku a Abchazia sa rozpada To su dobre znamenia. Putkan prichadza o prvu provinciu
Zelenkyj chce vojnu ukoncit uz na buduci rok. V podstate ma pravdu. RuSSka ekonomika skolabuje vo februari 2025 a ruSSky front sa zacne sypat v Aprili 2025
V Ujgursku je bezne ze uradnik pride do Vasek kuchyne sadne si tam pocuva Vas a sleduje a odide az ked sa mu bude chciet. Precitajte si spravy ujgurskych exulantov
Technologii jadrovych zbrani je znama a prepracovana. Stacia dve podkriticke mnozstva uranu, plutonia nacapit ich na seba a mate jadrovu bombu. Zvladol to pakistan india aj izrael
Kludne si tu Abchaziu nazvite Majdanom 😝 je jedno jak si to nazvete ruSSko nenajde 50tisicovu armadu x tankami ktoru by tam poslalo. Šme še pobavili 😝😝
Bingo +++ uz vieme ako to vyzeralo ked sa Rimu rucali provincie😃😃😃😝
Odporúčame