Občas sa každy sekne a povie pravdu
Občas sa každy sekne a povie pravdu
SMO "špecialna moskovska operacia"
SBO "špeciálna bunkrová operácia" Treba našetrit na kanyster benzínu :-)
Amerika za Trumpa bude nepochybne "Kráľovstvom krivých zrkadiel" :-) https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/trump…
Zpravy zo Sevastopola- Trankovskij je válečný zločinec, který vydal rozkazy k vypálení řízených střel z Černého moře na civilní cíle na Ukrajině. Konkrétně střelami Kalibr v červenci 2022 zaútočil na Vinnycju. Následkem tohoto útoku zemřelo 29 civilistů. Ten parchant také opakovaně zaútočil na Oděsu a další mírumilovná města a zabil mnoho civilistů. Co se zákonů a zvyklostí války týče, byl rozhodně legitimním cílem,“ cituje server svůj anonymní zdroj.
Tak keď bude Matovič zas premier- alebo skor asi Veronika Remišová :-) vydajú zakon že Nemocnice musia zaplatiť svoje dlhy do 4 mesiacov ináč prijdu o svoje budovy a bude vymalovane- Karma je zdarma !
RuSSáci bojuju a čakaju na Trumpa ako na spasenie aby mohli prestat bojovat To skrátka nevymyslíš to je desolaterium Non plus Ultra
„Víte, jak řekl Vladimir Vladimirovič – co je dobré, to se musí vybojovat pěstmi. Vláda Vladimira Vladimiroviče nám přinesla rozkvět. Lidé v Rusku mají všechno. Patnáctiletí občané Ruské federace dnes v ruce mají iPhony, jim se v Rusku špatně nežije.
Živý se odsud nedostanu
Čtyřicetiletý Ilja byl zajat na charkovské frontě. Do armády se přidal kvůli svému bratrovi, chtěl mu být nablízku a pomáhat mu. „Bratr byl ve vězení a tam ho donutili podepsat. Dokonce podepsal papír, že se zříká možnosti setkávat se v příbuznými. To nemohl podepsat dobrovolně. Šel jsem za ním, chtěl jsem se dostat do stejné jednotky, ale nepovedlo se to,“ líčí Ilja. Co se stalo s jeho bratrem, neví. „Asi je mrtvý,“ odtuší.
Rusko nemůže vyhrát
„Poslední úkol, poslední útok byl nejhorší. Zavezli nás na pozici, odkud jsme měli útočit. Tam nás nechali. Náš úkol byl vykopat zákopy a držet pozice. Chápali jsme, že jsme obklíčeni Ukrajinci, nevěděli jsme, co dělat. To bylo nesmyslné. Taky se to brzy projevilo. Pomalu přibývali zranění, pomalu rozstříleli zákop, měli jsme mrtvé. Situace byla bezvýchodná. Chápeš, že tě tam nechali, a jestli se pokusíš jít zpátky, tak tě tvoji vlastní potrestají,“ popisuje okolnosti svého zajetí. V tomto konfliktu nemůže Rusko vyhrát. Na straně Ukrajiny je skoro celý civilizovaný svět. Jak by mohlo být možné vyhrát?“ ptá se Saša. Zároveň upozorňuje, že Putinova pozice je v Rusku velmi silná.
Rusko nemůže vyhrát
Třetí zajatec je trochu jiný typ. Mladý muž, pětatřicet let, se sympatickou tváří a hnědýma očima, říkejme mu Saša. Podle svých slov byl zmobilizován při první částečné mobilizaci na podzim roku 2022. V boji strávil na Ukrajině osm měsíců, zbytek pobýval v Rusku a léčil se ze zranění. I z jeho projevu je cítit, že nelže, když říká, že má vyšší vzdělání, bakalářského typu. Na Marjince působil v pozici vojín střelec. Popisuje pochmurnou náladu na Marjince, kterou Rusové dobyli v prosinci 2023 a kompletně ji srovnali se zemí. Pak se zeptám na děti a na chvíli se mu oči zamží. Má dceru, kterou viděl tenhle rok jen krátce dvakrát. Na vině není jen válka, ale i zničený vztah s její matkou.
Rozhovor novinárov s Burjatskymi zajatcami: "Dodává, že Putin moc dobře ví, proč neudělá všeobecnou mobilizaci. „To by byla v Rusku hned občanská válka,“ zakončuje svou květnatou řeč Kosťa. Ptám se ho na jeho nejhorší okamžik, který si z války odnáší. „Nejhorší chvíle… zleva zprava leží hory mrtvol mladých kluků. A ty dojdeš do určeného místa a tam jich leží ještě víc…“
tak teraz už s Pentou budete bud zdravý alebo zomriete :-) ...šičani .-)
Karma si ho našla Smrť fašistom a okupantom!
Tak ficiny a krmelogrcky čo Vy na To? Krachne RuSSko už vo februári 2025 na vyročie tretieho roku okupačnej vojny?? šme še pobavili :-)
PRECCEDA má už svoje červené pionierks etrenky pos.-rané a zhnedli už dávno aj z inej príčiny Sláva Ukrajine
Dezolát fico sa klania jednému z najväčších kolaborantov s RuSSkom v histórii Československa a teda aj Slovenska. Kam si sa to Slovensko dostalo? Klérofašizmus sa prebúdza z hrobu. Keď ho nezlikvidujeme, tak zlikviduje on nás! A kňazi sa tomu mlčky prizerajú a veľakrát v ľudáckej a klérofašistickej propagande sú aj veľmi užitoční a nápomocní exboľševikom a dnes už aj dezolátom a fašistom !
Pán prezident Pavel je naozaj osobnosť a je potrebné mu iba zatlieskať To aj naša Čaputová mu nesiahala ani po paty. Pavel ostře o Trumpovi: Volby v USA ukázaly zranitelnost demokracie, lidé se nechali vystrašit https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/pavel…
Tak kedy Taiwan a Izrael spoja sily s Ukrajinou na to čakám od prvého dňa vojny a konečne je to tu ! Taiwan ide prezbrojiť PVO Ukrajiny! Čím je to zaujímavé? Tým že Taiwan kedysi chcel balisticke rakety od USA ale to mu ich odmietlo dodat. Od tej doby technologicky vyspelý Taiwan vyrobil vlastné balistické rakety a keď majú s Ukrajinou společneho nepriatela určite s balistickymi raketami pomože Taiwan aj Ukrajine ktorá ich potrebuje ako sol a to v masivnych kvantách Sláva Ukrajine Smrt okupantom !!
Niečo o putinových mŕtvolách- prečítajte si povinne dezoláti :-) https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Jednoznačne áno. Postupný a nezadržetelny ekonomicky ako aj morálny kolaps RuSSka nie je vidiet Tak isto ako nie je vidiet že volby boli zmanipulovane na Slovensku, ale chysta sa zaverečna správa s popisom manipulácie. Ďalej doplňujeme databazu volebných pozorovatelov pre ďalšie volby na Slovensku ktoré budu tak blízko že budete až prekvapení Kto chce byt pozorovateľm volieb u nás nech mi napiše na mail [email protected] ´dakujem :-)
Odporúčame