Na tejto Zemi neexistuje horší svet než je ruSSký svet https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
Na tejto Zemi neexistuje horší svet než je ruSSký svet https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
2:18
Svet
USA plánujú dodať Ukrajine vojenskú pomoc v hodnote 7,1 miliardy dolárov pred odchodom prezidenta Bidena. Čítaj ďalej
Iné zdroje ale uvádzali 9 miliárd USD
Samozrejme Výbuchy Pečatniky Moskva 1999 september FSB- Krym zelení mužíci - Nie sú to ruSSi potom zas sú to predsa ruSSi - vyznamenaní zeleni mužici Putkanom v Moskve atd ..šme še pobavili
Ani ruSSi už podla rozhovorov so zajatcami neveria že vyhraju lebo vedia že proti nim bojuje cely civilizovany svet. U nás verí BLboč Dlaha . A Jeho "Svedkovia Blbošovi" :-) RuSSákom Ich ego prestat bojovat aj tak nedovolí. Začiatočný rozpočet že "bojovat a vyhrať" bol od začiatku zlý. Preto aj dopadnú tak ako dopadnů Sláva Ukrajine
Videli sme ako si 8,3 -miliónový Izrael vytrel svoj zadok s 90 miliónovým Iránom A budeme aj svedkami toho ako si 40 milionová Ukrajina vytrie zadok so 147 milionovým ruSSkom. Sláva Ukrajine Smrť ruSSkým okupantom !
Píše SME SK ako aj televizia ZDF Nie je dovod tomu neverit Čísla určite sedia lebo ruSSkí fašisti pridali na ofenzíve pred zimou a Rasputicou a pretože Putkan je nesmierne nespokojný tak velitelia nechcu skončit v Gulagu Je im jedno či zbrane, granáty , náboje, tanky a ľudia dojdu za 2 mesiace skratka bezhlavo útočia kde sa dá a utočia To je jasne , takto rozmýšla len dementná russká vodkou vypláchnutá hlava Howgh
Je možné že tuto bombu už maju a taja to lebo by začali problemy s dodávkami zbraniod USA pre obvinenie zo širenia jadrových zbrani čo totiž OSN zakazuje. V každom pripade mat v Katakombach v ODESE 2-5 jadrovych bomb by sa vyplatilo. Odesské katakomby su najvačšia na svete Aj to je ironia osudu tejto planety - https://cs.wikipedia.org/wiki/Od%C4%9Bsk%C3%…
Sľúbia Ladu Kalina a 2 tisic špinavých amerických dolárov Peniaze nedostanu a dostanu čierny pytlík . HDP ruSSka rastie a čiernych pytlikov ruSSáci produkuju viac a viac :-)
FIco zmanipuloval volby a budu za to postaveny pred sud . Nebude treba špeciálnej prokuratury ani Lipšica Karma je zdarma Uvidis sleduj civilizované media
O dokazoch sa dá bavit len na sucoch a aj tam nemáš istou že sud dokazy zoberie do zvahy Je jasne nad slnko jasnejšie že Noviny ako INfovojna Hlavne Spravy a Zem a Vlek su dezinformačne mediá U6 sa aj sudili a sud prehrali CIvilizovany svet musi mat novinarisitku vždy overene z dvoch zdrovo a to spúolahlivy Ze ruSAaci stracaju 1500 vojakov denne som počul aj na včerajšom ZDF kanali a tí to maju urcite overene z vaoic zdrojov takze nie je to zaidna dezinformácia Dezinformácie su že ukrjainci su banderovci ze polievaju ruSSov benzinom a zapaluju ich Howgh
Intenzita bojov je dokaz samotný Skor si myslim že ich bolo podstatne viac ako 1520
Akurat že ruSSke obyvatelstvo mu to nezožerie s navijakom ako v sev koreji Oni chcu Iphony a cestovat a plne obchody a Mercedesy Oply a Wolkswageny a ak toto nebude Putkan skončí na povraze
Owiencim ako aj zajatci v rUSSkom zajatí to je dnes uplne rovnaka vec https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn… ako aj zajatci v ruSSkom zajatí to je už dnes prakticky bez rozdielu !
Sila a vykonnost ekonomiky krajiny je dana hodnotou Vasej meny. Buducu konsolidaciu o rok nam pripravi EU ak Slovensko dovtedy neskrachuje lebo bude mat obrovske vypadky danovych prijmov Penta a Smeraci totiz ziadne dane platit nebudu
Rubel bol 19 jula t r na hodnote 83 za dolar
Nie Ukrajina dobýva ruSSko 😃
RuSSKá ekonomika sa dostáva do víru. Urokova miera 21 percent začina dosahovat hranicu kde technicky je už Turecko aj Argentína- ako priklad služi skutočnost že miera inflácie je obvykle o 5 percent vyššia než úrokova miera Teda ruSSko ma urokovu mieru 21 percent a inflaciu 25 percent Oficialne RuSSKo vyhlasuje že inflácia je 9 percent To ani nahodou Inflacia v Argentine- 51 % a turecku je 36 percent Po dosiahnuti urcitej hranice začnu makroekonomicke pomocky zlyhavat a ekonomika prejde do neriadeneho pádu Na kraji tento priepasti sa ruSSko práve nachádza Krach RuSSka by mohol nastat už vo februári 2025. Zatial pozičky vyspeleho zapadu ešte splácaju
Odporúčame