Putin si može ist pomaly pozriet do televízie krásny western, priamo kultovný a nádherny od Karla Maya " Winnetoo Posledný Výstrel " Sláva Ukrajine Smrť ruSSkým okupantom a ako aj slovenskym kolaborantom a proruSSkym trolom !
Putin si može ist pomaly pozriet do televízie krásny western, priamo kultovný a nádherny od Karla Maya " Winnetoo Posledný Výstrel " Sláva Ukrajine Smrť ruSSkým okupantom a ako aj slovenskym kolaborantom a proruSSkym trolom !
To že s aniektorí lekári chovaju ako hovada je pravda. Al ezas je to pre celkový marazmus zdravotnictva a preto že system uplatkarstvo umožnuje. A može z ato kto iný než ten čo organizuje "rozkradačsk eprostredie v nemocniciahc a tym nie je nik iny než Penta"
Najlepšie funguje cigániková ked dostane od Penty Lóoove :-)
Slovensko vydava podstatne viac percent HDP v zdrav než ine krajiny V4 ale nie je to preto aby starostlivost bola lepšia ale preto aby sa viac mohlo rozkradnut ! atd atd tristne veci a zrkladlo Pente ficiakovej suite ako aj ludom čo aj za OLANO vlady služili pre pentu ako boli Ciganikova a Lengvarsky čislak, Drucker Uhliarik proste vsetci makali pre Pentu/ Agel a P--enta maju kartel P--enta má 17 nemocnic zo 42 hodnotenych - Agel podobne a k čomu je protimonopolný úrad? Ved toto je jasny monopol! Preto to tak aj vyzera
RTVS aj novinári píšu spúustu hlúpostí ale stačilo aby v televizii vystupil na 5 minut Visolajsky a priniesol fakty ktore neboli schopne poslednych 10 rokov prinášat žiadne noviny ani RTVS ani dennikN SME sk aktuality skratka nikto!! Maly priklad- ceny platieb za VZP su vyššie ako ceny platieb za vykony sukromnych zdravotných poistovni / lekarov je malo ale skuste sa opytat mladéholekara ked sa hlasi do nemocnice ako sa k nemu chovaju -arogantne a velakrat ho ani neprijmu!/ upravit ceny za CT a MR rovnako ako v čechách ušetríme 10 milionov Euro ihned / nakup liekov a materiálu centrálne a nie cez sprostredkovatelske firmy ušetri stovky milionov euro rocne /
Stačí skontrolovat volby aj na Maďarsku aOrbán skončí Komunikujeme aj s Péterom Magyarom
A ešte skrátka téma Babiš
Babiš je skrátka eštébák a ficiak na tom nič nezmení. Ficiak vedie svoju hybridnu vojnu proti celému západu ale Eurá z EU mu chutia veľmi dobre "Zaplatíš ficiak zaplatíš!" " A to do posledneho centa Za vraždu Kuciaka a Kušnírovej !" Vládne nám vrah s krvavými rukami čo je strašné !! https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-ba…
Komárno má na krku sud pretože zakazalo politickým aktivistom ukazat volebne zapisnice !! Zodpovedny je uradnik z Magistrtau pán Toth a pán primátor Kessegh Sudy idu pomaly ale maju ich obaja na krku !! Volby boli zmanipulované !!! a Komárno bude začiatok konca Ficiaka ( čo je teda pre dnešne strenutie velmi symbolike ) Overte si to sami a chodte sa tam sami spýtat na Magistrat Komárna či Vám ukaže mesto a okres Komárno volebne papierové zapisnice uvidite že neklameme . Nič Vám neukážu!!!
Postačovat bude keď sa adaptujú na vyrobu atómovej bomby keby náhodou Trump vyhral Voľby Sláva Ukrajine :-)
Zda sa že ficiakovi dezoláti a trollovia zo Súmračnej pridali TurbO :-) Začali pridávat rpispevky akoby im horelo pod zadkom :-) Nebojte sa bude Vám horieť a to čoskoro :-) Sláva Ukrajine :-)
Pardon v Gaze žilo vraj len 2,3 miliona obyvatelov O to skor by sa mali o nich postarat len arabi a nie Europska Unia
Teroristi z Hamasu su podobne ako Moskva dost uspešny v hybridnej vojne. Platí ich celé OSN pritom by ich malo platit LEN arabsky svet ktory ich ospevuje "ako velmi trpia" a tento svet ma miliardu obyvatelov a 4 milionov ludi v Gaze nie su schopní sami arabi ošetrit a nakrmit? Najnovšie ma mossad zistenia " Typicky arabsko teroristicke organizovanie svojich teroristov medzi civilmi" že pod nemocnicou maju v Bejrute bunker kde schovali pol miliardy dolarov Pritom ich ich darovala EU a OSN? UNRWA ? To len my hlupi slovaci chodime do prace kym arabom stači hrať obet a nastrčit ruky aby ich OSN platilo A tejto špinavej hre naletia všetky naivky vratane Grety Thunbergovej! Ale to je len hlupa mlada sliepka :-) https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/izrae…
Jedna porážka za druhou a od Kyjeva uz ruSSov vytlačili tisic kilometrov na vychod? Širiš nezmysly
Metanol sa používa stále ako palivo aj v dnešných raketách. Kedysi sa vstrekovali methanol v stíhačkách messeschmidt do karburátora ked chceli dosiahnut pri utoku vyššiu rychlost útoku.
Prvé 4 svetové armády v skratke- 4. India - 1 milion 455 tisíc vojakov , 4600 tankov
3. Čína - 2 miliony 35 tisíc vojakov, 5000 tankov
2. Rusko - 1 milion 320 tisíc vojakov, 14 700 tankov, 4200 lietadiel
1. USA - 1 milion 328 tisic vojakov, 4600 tankov, 13 200 lietadiel
Dostatočný dovod na to aby južna korea začala Ukrajine posielat zbrane to postačuje. Soul tiež potrebuje obmenit zbrane vo svojej armáde ktoré sú staršieho dáta . Soul 6 najsilnejšia armáda sveta - pardón piata , po čine USA RuSSku a Indii - Južná Kórea- 5. Južná Korea - 600 tisíc vojakov, 2500 tankov, 1500 lietadiel
Za 2 roky od dnešného dňa už ruSSko Ukrajinu určite neobsadí a Ukrajina ak by vyhral Trump má na výber či nezačne vyrobu atómovej bomby ( "Plán B "- ktorú už určite vyraba od r 2014 kedy ruSSáci urobili masaker v Ilovajsku na ustupujuce ukrajinské jednotky- a jej vyrobu by nepochybne zvlada do dvoch rkov od dnešného dátumu ) Vzhľadom k tomu že katakomby v Odesse su jedny z najvačších na svete vyrobu atomovej bomby by mohla Ukrajina aj dost lahko utajit Ak by ju prestalo USA podporovat ani inu možnost by Ukrajina nemala V každom prípade zo dňa na den je na tom putkan horšie Dostáva už len zlé a horšie správy Sláva Ukrajine
Dokazy su na sude a sudy pracuju pomaly howgh
Zmanipulovane prieskumy su nedelitelnou sucastou manipulacie volieb. Pritom agentury si neuvedomuju ze si same napustaju prud hnojiska do vlastnej obyvacky howgh
Odporúčame