Naplánovaná vražda v Mači spoza mláky, zrútila vládu a Kočnera dali do Gulagu ako mučeníka ! Tak ako chce Eurohej znížiť napätie ? Prečo držia nezákonne človeka v Gulagu, ked nebolo obvinený ani odsúdený ? Pán Eurohej, na Vás všetkých treba Harabína za prezidenta ! A dobrého Adolfa na Ústavný súd a začať zatýkanie od Trnavy po Bratislavu a potom až po Kanadu . Potom sa zníži napätie na 12 V !

