Vyznamenanie sa nedošlo Kramárovi, Kukurovi, tí dostanu medailu Horný Slavkov....
Vyznamenanie sa nedošlo Kramárovi, Kukurovi, tí dostanu medailu Horný Slavkov....
Niektorí čo dostali Rad - Vašáryová - „Herečka“ . Svetoobčianka ktorá tento štát nechcela a podpísala Petíciu proti vzniku SR ! Neúspešná kandidátka za prezidentku SR a za primátorku mesta Bratislavy. V r.1961 bola aktívnou členkou Pionierskej organizácie. Bola namočená v afére prideľovanie bytov v Starom Meste. Kde v tomto Jerichu roku 1992 "získala" od samosprávy mesta lukratívny byt ! Za socializmu v r.1977 podpísala tzv. Antichartu ako Manifestáciu jednoty umelcov s politikou KSČ, na Večné
časy. Za socializmu bývala v štátnom byte, ktorý jej bol bezplatne pridelený a teraz kydá na predošlý režim čo jej
huba stačí. Ako veľvyslankyňa v Poľsku zaútočila a zosmiešnila v knihe Polnočný sused slovenskú menšinu. Tá jej na oplátku odkázala že by o ňu neopreli ani hrdzavý bicykel ! Generálny tajomník Spolku Slovákov v Poľsku Ľudomír Molitoris podal žalobu na Magdalénu Vášáryovú kvôli podozreniu zo spáchania trestného činu ohovárania. Predmetná žaloba, bola podaná na súd v Krakove.
Príde čas, ked niektorí z týchto budú vyznamenania vracať.....Páni držte si klobúky, cirkus a kolotoč končí...!
Ja za najväčšieho slováka navrhujem slovenského baču z Hriňovej - Molnára !
Gabčík bol vyslaný Benešom z Londýna na zavraždenie súdruha českého protektora. Vražda sa mu nepodarila. Ale následkom jeho činu, boli následne vypálené nemcami 2 dediny nevinných ľudí. Lidice a Ležáky. Takže nakoniec je masový vrah. A tento má byť Najväčší...? Pane kapláne, jdu blejt....
Kiska má len dve požiadavky......morálku a česť. Nech žije Slavkov ! Že ešte hubu otvorí a postaví sa pred kamery...
Dajte mu už nejaké staré lietadlo zo SNP nech sa ešte raz prevezie do Popradu.
Ale treba sa pozrieť pravde do očí.....podpláca sa všade. Zvlášť rozhodcov. Začína to už na dedinskom futbale či hokeji.
Prečo len Kočner...? Iba v okrese Poprad je podobných 58 lotrov ! NAKA aj prokuratúra sú hluché ?
Katolícky farár v Opatovej n / Na Nový Rok 1.1.2019 na konci sv. omše medzi výročiami k dnešnému dátumu, spomenul okrem iných výročí aj dožitých 80 rokov herečky, ktorá hrala slávnu Angeliku, ani slovom však nespomenul dnešné výročie vzniku 2. SR a keď organista začal hrať (na konci sv. omše) hymnickú pieseň "Bože, čos ráčil slovenskému ľudu . . . " neostal pri oltári a odišiel do sakristie . . . ?
Pán farár bude asi Sorošov noshled....aj v cirkvi sú. Všade ! Treba ho sledovať a vymeniť...poslať na Ukrajinu za Dzurindom a Miklošom. Tam budú mať zberný tábor !
Poznám chodca na 50 km, ktorý bol na 3 OH, má 67 rokov a nemá žiadne problémy s kĺbmi. Ešte rýľuje aj záhradu.
Dokonca 80 roční turisti ešte zájdu aj na Kriváň. Tak ako to je...?
Ak nie je vojna, tak sa robí pašeráctvo ľudí.....USA sú vždy NAJ. Seresz, ešte dlho budeš tu na zemi oxydovať ?
Ak je a má byť na SK spravodlivosť po súdruhovi Bokrošovi by mala nastúpiť NAKA. Ten mladý chlapec si to asi z prsta nevycucal. Pýtať úplatky je bežnou súčasťou zhnitého amerického kapitalizmu. Kapitalizmus nám sem prehodili cez plot ako zdochlinu a nepýtali sa ľudu či si ho želajú. Za socializmu sme takéto problémy neriešili. Kočnera držia v Leopoldove ako zločinca na ktorého nebolo vnesené žiadne obvinenie. Kočner je normálny človek ako tisíce ďalších ktorí " podnikajú " v kapitalizme. Heslo kapitalizmu je - odrb koho môžeš ! Tak to robí Rusko, Bugár, Lunter, Kiska, Bašternák a ďalší a denník N, im ešte drukuje. NAKA nastúp do práce, Bokroša zober do Leopoldova aby neovplyvňoval svedkov a vylisuj z neho hroznovú šťavu, že ako to chodí v hokeji. Práve pre túto zločinnosť hokej na SK vyzerá tak ako je.
Tie znaky na dresoch, to má SK taký štátny znak...? Ten čo to načmáral, si neuvedomil, že okydal česť a hrdosť národa ? Ústava tomuto huňákovi nič nehovorí, tak isto ako tým kreatúram čo to schválili ? Či išlo len o fušku, nabaliť sa z peňazí, ktoré hokej aj tak má málo....Otras. Na budúci rok si tam nakreslite Andera z Popradu s rohami čerta...
a za ním nech je podobizeň Soroša. Každý si robí tu čo chce, naplatia zákony ani Ústava !
Ale Brusel s nadčasmi súhlasí ! Tak choďte tam štrajkovať. Na Slovensku je už dávno tých 400h nadčasov. Ľudia ich odrobia ale nikto im ich nezaplatí. Je to bežné u podnikateľov. Lebo nikto to ani nekontroluje. Inšpektorát práce to má na háku !
Aj zajtra bude v USA bowling.......zajtra možno budú štyria. Ja som nečítal nikde že by američania chodili do roboty. Oni sa len strieľajú...čudný koníček.
Nalodia ich v Lýbijskom prístave a potom médiá klamu že ich vytiahli z mora.....hnoj sa voľakedy kydal na pole a potom sa oralo.
Kto Vás pozýval do Európy , nech sa teraz o Vás postará. Nemecká loď by mala zakotviť teda v Nemecku. Nech už skončí tento hnusný biznis s ľudskými bytosťami !
V redakcii, nemáte čo už na práci ? Písať rozprávky o kráľoch....kde ste v dobe kamennej ? Nejaké Spojené kráľovstvo.....Rad britského impéria a pod. kúzla na ohlupovanie ľudí. Anglicko by sa už mohlo pozviechať a prijať realitu a nevyhadzovať peniaze zo štátneho rozpočtu na darebač v zámku. Čo od nudy už nevedia čo robiť....Neskutočné. Keď si len pomyslím, koľko ľudí nemá čo jesť a koľko ich zamŕza v noci vonku.
Splnil sa nielen jeho ale aj môj sen. Prajem mu dobré zdravie a dlhé roky života !
Odporúčame