Rok 2018: Putinov teflón sa poškriabal
Súdruh Drábek, ľudia si myslia že po napísaní tohto článku sa Vám uľavilo a aj prémie budú.....O Rusov sa nebojte.
Majú na rakety a ked nebude maslo, bude vodka. Rus si vždy poradil. Na nikoho neútočil, vždy sa musel len brániť.
V článku ste na záver mal napísať že Moskva spravila jednu totálne sprostú chybu storočia že Berlín vrátili Jašterom zadarmo. A to sa po vyhratej vojne nerobí. Keby Moskva mala aj dnes Berlín pod rukou, netiekla by krv v Kosove, Srbsku a na Ukrajine. Santa Klaus Gorbačov spravil trestuhodnú zradu na vlastnom národe ktorý vylieval Ruskú krv na nemeckej zemi. Dnes vidíme že to boli zbytočné obete ruských mladých chlapcov, ktorí tiež chceli žiť ale konca vojny sa nedožili. Takže nielen Kuciak je bolestná smrť ale milióny ruských vojakov bolo povraždených na ktorých si teraz nik nespomenie okrem Nočných vlkov. Putin by mal začať vyjednávať o vrátení oslobodeného Nemecka pod vplyv Moskvy. Vybojovali si to vo vojne, tak im to patrí aj dnes. Či to bolo len kino ?