Nemecká polícia zadržala islamistu a zajtra ho pustia.....lebo to je príroda ! Ked to však nemcom nevadí, tak sa bavme na nich. Cirkus Humberto !
Nemecká polícia zadržala islamistu a zajtra ho pustia.....lebo to je príroda ! Ked to však nemcom nevadí, tak sa bavme na nich. Cirkus Humberto !
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
No Farská, Šeliga, Stanke, Fialová, Kňažko, Straka, Kaščák, Chmel, Kusý, Karafiátová, Wien - Biela vrana, a pod.
kedy idete stavať tribúny ? Za Slušné Slovensko ? A na tribúnu si postavte Kisku aj s pozadím fotografie Vysokých Tatier....
Ešte si aj gule odniesol do Vatikánu....mal mu ich pápež praštiť o hlavu ! Aj tie boli ukradnuté....
Súdružka Monika Tódová, nenapíšete do Denníka N, nejaký článok o Anderovi a 10 trpaslíkov z Popradu ? Každý trpaslík má jeden ukradnutý pozemok.....
Ja neviem či ho niekto osloví pán prezident...? On je len do krížovky na 5 písmen.....začína sa písmenom K.
Zbytočná cesta do Vatikánu....darovať gule. Už väčšiu sprostosť nemohol vymyslieť....
Čo je to za chlapa ? Keď gule podaroval pápežovi ?
Zaujímavé že o tejto téme vôbec nepíše Denník N s Monikou Tódovou.....a vraj "nezávislé noviny". Skôr závislé za šnúrke od Sorošových gatí !
Gule odniesol človek, ktorý nemá žiadne gule........Orbán naproti tomu má gule , ktoré sú len jeho a nepredá ich ani pápežovi.
Ako vedia že je Chekat, ked multi žiadne papiere nemajúúúú...! Zastrelili možno celkom iného aby uspokojili spoločnosť. Ale toto nie je riešenie...všetkých multi kulti treba zamestnať na stavbách ! Oni od nudy nevedia čo robiť !
Zapriahnuť ich do práce za misu šošovice......lebo len práca šľachtí človeka. Ale štátom podporované darebáctvo plodí len ZLO !
Piatu guľu, podľa ruského dôstojníka odovzdal od predsedu MNV z Hrhova......
Do pátrania nasadila polícia vrtuľník a psov.......ale podľa mienky Nemcov, mali podpáliť tú loď, ktorá ich priviezla.
Postavou je na Andera...
Mistrík, chodí stadiaľ behať....možno čakal na neho...ktovie.
To bola odpoveď Komotríka pre novinárov ako Korda či Tóddowá....." Nikdy v živote nebude futbal záležitosťou biznisu: dám do neho milión, zarobím dva. To takto nefunguje. Neviem si predstaviť, že niekto zarobí na futbale.“
Lebo ONI sa vždy vypytujú čo to stálo a že to bolo drahé....ak má lacnejšiu fifiňu, mohla ju ponúknuť za šichtu jedného bágra.
Treba izolovať Tódovú a Lipšica, hneď klesnú percentá informácií.....Samozrejme MV by malo okamžite konať a nie im nechávať s prižmúreným okom hracie voľné pole !
Odporúčame