Štátny aparát by mal veľmi tvrdo trestať únik informácii z vyšetrovania. Ako takýto zločinec - spravodajca , môže pracovať na prokuratúre ? To si minister vnútra akože nevšíma, čo vystrájajú noviny ? Ako potom môže prebiehať čisté vyšetrovanie, keď lotri vonku aj s Denníkom N, vedia všetko čo sa cez deň udialo na prokuratúre ? To ministrovi vnútra nevadí ?

