A hlavne cobru Luziu N.
To je teda anketa ! Šikulovci, Szalayovci a pod. budú nám určovať koho máme navrhnúť ! Máte strach aj po rokoch a stále Vás máta Tiso.......pamäť Slovákov sa však ani po generáciách vymazať nedá ! Lebo nebyť 1. Slovenského štátu, by sme nemali ani tento 2. Slovenský štát ! Možno by po slovenskom národe zostali už len kríže na hroboch.....Ďakujeme za takúto anketu, ktorá je na obojku ako pes ! Počkáme si ešte na vhodnejšiu dobu a anketu zopakujeme bez okov súčasných otrokov !
Na SK existujú 2 svety - jeden mediálny, vedení Sorošoidmi, že na SK nič nefunguje a vládu treba zraziť na kolená aby sa moci mohol zmocniť Ander I. Marakéšsky z popradského Vojvodstva a druhý svet REÁLNY vedený stranou SMER, ktorá oči kole Sorošoidom......takto to mal vysvetliť predseda strany aby to pochopil aj ten posledný tupohlav na SK.
Pravda získala túto informáciu z kruhov blízkych vláde.....čiže vo vláde je špiceľ , ktorý info predáva za doláre ! NAKA máš konať ! Ešte sa Pravda s týmto aj vychvaľuje ako podpláca vládnych činiteľov. Funkcionár Wänke dostal za debničku jabĺk 3 roky ! A novinári kedy pôjdu na vyšetrovačku ? Zdroje podplácajú denne aby z nich dostali informácie !
Prečo by vlak IC nepremával Košice - Budapešť - Viedeň...bolo by to rýchlejšie.
Neschopné zahraničné firmy, ktoré nikto neskúma akú majú technickú kvalitu. Naše kvalitné firmy čo už niečo dokázali ako Váhostav a Doprastav či Inžinierske stavby, boli nenažratým kapitalizmom odstavené do úlohy diváka, ktorý má postupne zdochnúť. Lebo bohatnúť majú iní kapitalisti, bez ohľadu na to, že či už niečo v živote dokázali okrem zlodejiny !
Na to na SK nikto nemá gule ! Stačí jeden telefonát z Bieleho domu a našim spadnú gate....
Čo je to za háveď, tzv. Ukrajina....Rusi o nej vždy hovorili že je to tzv. " Krajina bokom "....čo je to za bezohľadný živel...? Neberie vo svojej primitívnosti ohľad na nikoho....Sprostota je asi nadnárnodným monopolom hanby.
Rusi vždy s nimi mali len problémy...a preto ich aj Stalin hnal do prvých línií 2. svetovej vojny.
V súčasnosti vyhovujú amíkom....ako rýpací diviak proti Rusom.....USAci akože nič, oni vždy druhého postrkovali. A tieto marionetky im pasujú....
Premiér, nie je právnik a preto má nechať pracovať sudcov podľa zákona ! Ústava SR zabezpečuje že súkromie je nedotknuteľné ! To len diwé swine behajú po cudzích katastroch a záhradách ! Prelegríni, to riadne prestrelil a diviaky sa toho hneď chytili ! Rozhodnutie väzby nariaďuje súd a nie Pelegríni. Radšej si mal do jazyka zahryznúť !
Béla I. Marakéšsky....ty si to ešte vyžerieš do dna !
Gorbačov, ktorý už " žije " v Západnom Nemecku, spomína ako ako ho Západniari opili rožkom na Malte. " Spolupracovali sme na Obrovských politických zmenách...povedal Gorbi. Výsledok vidíme sami po 29 rokoch....Ako " svoj " domov si zvolil " Západné Nemecko ".
Gorbi, neľutuješ svoj čin ani po 29 rokoch....? Narobil si geopolitické problémy svojmu štátu takého rozsahu, že to nestojí za ten rožok čo ťa ním opili Západniari. Snil si o nejakom tzv. Europskom dome, za ktorý je hodno zradiť ideály socializmu. Čína sa Ti vtedy rehotala....ale Ty si snil a blúznil ďalej. A teraz čo navrhuješ ? Západ stojí pár stovák km zas pred Stalingradom ! Radšej si sa nemal narodiť....
To znamená že do 2023 USA nepotiahnu na Rusko ?
Hlavný ťah na Stalingrad bez Slovákov si nedovolili ani Nemci !
Sorošoid, prechádza do útoku. Na Avenue 5, mu tlieskajú ! Majú Kisku č. 2 !
Mali by sme s nimi len veľké a zbytočné problémy....Teraz by sme ich museli ťahať z blata, čiže dotovať a potom keby sa postavili ako tak na nohy, tak by vyhlásili Autonómiu. Prekukol to už dávno Beneš a preto ich odkopol k Stalinovi.....
Jašterenko....Ukrajinu si rozoberú okolité štáty....keď príde vhodný čas. Ako prvý si s chuťou odkroja Maďari a potom Poliaci. Rusi ich pozvú k hodovaciemu stolu !
Tento nezodpovedný a provokačný ukrajinský jašterožid, dostal strach a teraz volá celý svet na pomoc.....čo si si navaril, tak si teraz vyžer do dna. Nikto nemá v Európe problém len ty....
Ukrajine na Majdane rozdávali americké pagáčiky namáčané v konope....takže sa vtedy Ukrajina cítila fit. Teraz by starý Poroš, chcel do vojny zatiahnuť celý svet....aký boršč si si navaril , tak si ho teraz vyžer ! Vojna s Ruskom ťa neminie....máš problém ! Avšak ešte predtým si ťa prídu pozrieť Noční vlci...aby si nestihol zdrhnúť, trebárs do Popradu !
Aktivisti vyliezli na vežu a teraz čo...? Riaditeľ sa má pred nimi poondieť ? To je čo za systém práce ?
Aktivistka nech radšej vylezie na vežu NATO a nech vyhlási aby prestali s dobou kamennou...!
Odporúčame