Kiska neodíde z politiky. To za prvé. Bude sa usilovať stať sa poslancom aby získal imunitu. A potom bude ťahať čas aby sa skutok premlčal alebo zamietol pod koberec....Seresova mafia na SK víťazí a Seres sa smeje naposledy. Nie ako v Maďarsku že Orbán zakázal sa smiať Seresovi ako poslednému

