Pripomeniem Vám teraz čo vyhlásil prezident Regan v štvavej vysielačke tzv. "Hlas Ameriky" z Fašinktonu.....vysielali každý večer do Československa. V tomto večernom vysielaní 28. okt. 1987 sa nechal Regan počuť doslovne takto:
USA stáli pri zrode Československa a budú stáť i pri jeho zániku...! Bodka. A bolo rozhodnuté čo sa stane po roku 1992 ! To bolo vinšovanie k sviatku ČSSR. Jediný čo stál v ceste za zachovanie ČSSR bol Dubček. Preto ho odviezli autom do Prahy....naposledy. Takže žiadne zemetrasenia čo otriasajú trónmi sami od seba , žiadna náhoda ale židoamerické záujmy ktoré boli vždy vo svete a robili si cestu k ovládnutiu zemského bohatstva. O to vždy išlo amerike, lúpiť zadarmo po svete.

