++++++++++++++++++++++++++++
Novinár hdm, snorí a získava citlivé osobné informácie, ktoré sú chránené zákonom. Sliedi po ľuďoch, že kto pozná vlka a či sa s ním priatelí....Isten bizony....
Kaliňák bol a je talentovaný minister vnútra....Ale Sorošove koníky, pracovali na plné otáčky. Fajčenie škodí zdraviu....ale priateľstvo s Nicholsonom škodí životu !
Zalistujte si súdruh repa ako v 1989 západné kontrarozviedky podkopávali demokraciu v ČSSR , kde v Pražskom hoteli dávali americkí agenti organizačné pokyny na rozbitie Socializmu v ČSSR. Na čele s americkým agentom Gorbačovom prinútili podať demisiu Husáka a Štrougala !
A ešte k tomu....tomu učiteľovi autoškoly, na druhom aute viezol ocko periny aby sa rodinka mala v Nemecku čím prikryť......Aj takto to bolo. Nie je všetko zlato čo sa bliští !
Súdruh Jančura, a tí čo v 1968 ušli cez Juhosláviu na slávny Západ, čo dosiahli...? Poznal som niektorých z nich. Nevedeli reč. Tak museli ísť makať v Nemecku do mliekárne k pásu na nočnú smenu. Tu na SK robil učiteľa autoškoly a mal štátny byt. A tam sa z neho stal chudák a podnájomca. Jeho deti sa na ulici museli rozprávať po nemecky, lebo by ich nemecké deti boli zbili. Aj čsl. spevák Jaromír Mayer zdúchol do kanady a čo..? Aby sa uživil musel makať ako robotník v olejárskej firme. Tu doma sa mal ako gróf, nič mu nechýbalo. Taký ujo Waldemar Matuška ubzíkol do USA a ked ho bolo treba operovať tak priletel do Prahy, lebo si nemal v USA z čoho zaplatiť operáciu. Súdruh Vančura, prihamujte Sorošove koníky dole brehom...!
Kamarátiť sa s Nicholsonom škodí zdraviu......Preto Ráž fajčí cigáry
Ak na tom posilnení krídla trvá len jeden predčasne prepustený z liečenia, tak treba mu znovu predĺžiť liečbu. On neprežil krvavú vojnu 2. svet. vojny, ked Rusi dobyli Berlín. Nemali sa nechať opiť rožkom američanov a mali postupovať do Bavorska pre hotovú atom bombu a ďalej na Paríž a Londýn ! Potom by sme dnes nemali takýchto nímandov, čo nevedia kde je sever.
Médiá ( i tieto služobné psy na SK ) nie aby udržiavali rozumný kontakt medzi veľmocami , nemajú záujem na šírení dobra.....ale ako všetky cvičené psy brešú tak aby šírili svetové ZLO a hnali ľudstvo do zničenia planéty Zem. Komu toto prospeje ? Kto si tam za morom naivne nahovára že ON výnimočne zostane živý. A čo ked Rusi majú takú zbraň že potopia celé územie USA do mora...? To je len teoretická otázka. Prečo médiá navádzajú každý deň, ľudí do ruvačky, miesto to aby sme sa navzájom jeden druhého vážili ako Človek - Človeka ? To už ste naozaj tak mimo ? Už nepomáha ani Predná Hora ani Pezinok ani Levoča ?
0
Tí Prestitúti z ČTK už ani meno nemajúúúú..! Už sa hanbia aj svojim menom podpisovať, ani značku si nedajú...ONI sú len ČTK s ukradnutou značkou denníka ÚV KSS Pravda . Chce to silný žalúdok. Prečo si súčasné ÚV KSS nepýta značku denníka späť ? Ved to bol denník založený komunistami.
Titul Pravda bol inšpirovaný ruským denníkom Pravda, ktorý riadil Vladimír Iľjič Lenin už od roku 1912. Na Slovensku sa titul prvýkrát objavil 15. septembra 1920,[6] keď začal v Ružomberku pod názvom Pravda chudoby vychádzať týždenník Československej sociálnodemokratickej strany robotníckej (ČSSDSR) na Slovensku. Z ČSSDSR sa v roku 1921 odčlenila marxisticko-leninská frakcia, ktorá založila Komunistickú stranu Československa (KSČ). Prvé číslo Pravdy chudoby bolo teda vydané o týždeň skôr ako české Rudé právo, ktoré prvýkrát vyšlo 21. septembra 1920.
Tí Prestitúti z ČTK už ani meno nemajúúúú..! Už sa hanbia aj svojim menom podpisovať, ani značku si nedajú...ONI sú len ČTK s ukradnutou značkou denníka ÚV KSS Pravda . Chce to silný žalúdok. Prečo si súčasné ÚV KSS nepýta značku denníka späť ? Ved to bol denník založený komunistami.
Titul Pravda bol inšpirovaný ruským denníkom Pravda, ktorý riadil Vladimír Iľjič Lenin už od roku 1912. Na Slovensku sa titul prvýkrát objavil 15. septembra 1920,[6] keď začal v Ružomberku pod názvom Pravda chudoby vychádzať týždenník Československej sociálnodemokratickej strany robotníckej (ČSSDSR) na Slovensku. Z ČSSDSR sa v roku 1921 odčlenila marxisticko-leninská frakcia, ktorá založila Komunistickú stranu Československa (KSČ). Prvé číslo Pravdy chudoby bolo teda vydané o týždeň skôr ako české Rudé právo, ktoré prvýkrát vyšlo 21. septembra 1920.
Polovážená redakcia Pravdy (ktorá ukradla značku denníka ÚV KSS) nás nezaujíma čo píše o stretnutí nejaký strýček TIMES.....nás by tak zaujímal Váš skutočný názor, bez viazanosti na Prestitúciu !
USA padáš dole......cítiš že strácaš moc aj moč.....tvoje dni sú zrátané nad vládou sveta !
Extrémisti " Pusy Riot " platení USA vbehli na finále MS v Moskve a boli vyvedení von. Dostali 15 dní väzenia. Takúto úbohosť ukazuje USA ktorej už zapadá hviezda.
Prečo preberáte nadpisy štváčov z novín TIME....? Nemáte svoj vlastný názor a myšlienky Homo sapiens ?
Hlúpy nadpis.......to kto kázal tak pomenovať článok ? Skôr by sa hodil nadpis - Trump bol očarený Moskvou...Moskva žiarila všetkými farbami a Trump a Putin tiež. Moskva je iná ako mu to médiá vtĺkajú do hlavy v USA....černoch to zožere ale inteligentný človek, má svoj vyhranený a pravdivý názor.
Ktorý Presstitút z BA ju bol fotiť pri mori...? Aj ovoňal voľačo...? zaujímavá téma.....
Presstitúti v BA ani tušenia nemajú že čo sa stalo na stretnutí. A to je dobre. Môžte tak voňať starej Blažkovej....niektoré veci sú utajené a nebudete mať k nim žiaden prístup ani ked sa roztrhnete na žabu...
Hľadám meno Presstitúta, že ktorý to napísal. Ale hanbia sa už aj za svoje mená a všetko sa skrýva za ČTK. Presstitút nebol v Moskve, nevie nič a píše od stola v Bratislave. To dokáže aj Hriňovský bača....čo si výfuk utiera lopúchom....
Presstitúti tí už nevdia nič ani písať normálne...Vo všetko na svete hľadajú len to Zlo čo by o niekom napísali. Výjnimkou ja len Vojvodkyňa Kathe a Megan, ktoré žiaria aj v noci ako Svätojánske mušky, ktorým voňajú aj nohy, ktorým vonia všetko....radosť dýchať a voňať.
Nechcel by som bývať na tom zámku, kde počnúc od rána do večera len jeden druhého buzerujú podľa hodnosti !
Odporúčame