Vidím že si rád čítaš knižky....A Švajčiarsko komu platí výpalné za ochranu a v akom obrannom systéme je. Ja by som navrhol aby naša armáda si postavila vojenskú základňu v USA aby sme ich aj my chránili. A aby si povinne od nás nakupovali zbrane z Detvy a z Dubnice. Možno by nás v tom nápade radi nasledovali Maďari a Česi. Možno by bolo dobre keby sme im tam raketami " Satan 2 " kryli chrbát, človek nikdy nevie.
V 1944 americké bombardéry zhadzovali bomby na naše strategické územia. Škody doteraz neuhradili.

