Ale čo tu chce táto háveď..? Raz z USA, potom z nejakého nímand kráľovstva...Čo tu chcú? Rusov sme sa zbavili a prišli sem cudzie parazity. Či mi chodíme lietať do USA či do nejakého tzv. kráľovstva ? Vyžierame my niektorí štát ?
Ale čo tu chce táto háveď..? Raz z USA, potom z nejakého nímand kráľovstva...Čo tu chcú? Rusov sme sa zbavili a prišli sem cudzie parazity. Či mi chodíme lietať do USA či do nejakého tzv. kráľovstva ? Vyžierame my niektorí štát ?
Buchláková, napíš presný nadpis...Nie ropné mocnosti ale svetoví diktátori, ktorí zneužívajú zemné bohatstvo. To bohatstvo ide zo zeme a nie je ich majetkom ale patrí každému a má slúžiť hlavne každému človeku a nie že tam na prameni sedí parazit, ktorý len hrabe nenásytne peniaze, Toto vo svete treba zmeniť !
Dajte mi médiá a z národa urobím stádo svíň.....O migrantoch len dobre. Sú to anjeli...nič lepšie už neohlo prísť.
Ak sa USA podarí rozpútať vojnu v Europe, musí rátať s tým že USA v tomto prípade nebudú "za vodou"...dostanú to o čo si koledujú ! Ich občania nepoznajú čo je vojna o to viac ich to bude bolieť...
hnUSAkov svrbí koža, dávno nedostali na frak ! Provokujú každý deň ako kojoty...
Používajte rovnaké výrazy pre všetkých....Polícia zadržala extrémistu ! Keby to liezol Kotleba - tak je terorista.
Nemci, puste ho a dajte mu sociálnu podporu, lebo on je duševne chorý...diagnóza Matovič !
Ľudia za socializmu žili u nás v Raji. Nikdy im tak dobre nebolo a už ani nebude. Tieto kapitalistické zmije nám zlikvidovali všetko a zahnali nás do kravínov, ktoré sa stali prázdne po vykántrením kráv. Ale všetko raz skončí aj tento plánovaný bordel na likvidáciu Slovanov !
Kua, zajac, ty si riadna mafia.....a oháňal sa nežným. A hnali sa za močou a peniazmi ...
Prezident by mal ukončiť tématický zájazd a vysloviť svoje poľutovanie nad parným vlakom...Sorry.
Sylvia ak je na zozname, tak už je potom PUČA....a poriadna.
Krásne si to podal. Ale rozviň vety aj by aj tí hlúpejší vedeli o čo išlo.
Čiže ešte raz: Zajac (J id) a všetci J idia už boli na chate (na bleskovú J idovskú správu) kde dostali befel že čo sa dialo v Nov 1989 v Prahe. A mali šmýkať rýchlo títo J idia do Bratislavy, kde boli už pripravené funkcie aby J idia mali zabezpečenú MOČ po prevrate. Nádhera. Máš ešte k tomu nejaké podrobnosti, ktoré by nás zaujímali ? Uved..Dík.
Ivanka Štefúnková, netráp sa čo robí polícia v Turecku. Ak ťa to trápi, tak patríš k americkým diktátorom čo chcú rozkazovať a ovládať celý svet. Podľa vývoja v Turecku ide o Tureckú jar, ktorú ľudia dlhé roky čakali a konečne začínajú dýchať slobodu a chcú uskutočniť svoje sny. Pre USA to bude znamenať podľa tohto vývoja, že budú musieť opustiť vojenské základne na tureckom území. Konečne ! Na toto Turci dlho čakali. Turci si zvolia svoj slobodný demokratický režim a ich už nebude ovládať žiaden strýčko SAM. A žijúca slovenka Sylvia sa bude musieť rozhodnúť čo a ako. Má ny výber. A redakcia Pravdy jej v tom nemusí radiť ani robiť obhajcu. Ivanka, treba si zvykať na skutočnú demokraciu a transparentnosť voľby a reálneho myslenia.
Ander, prosím ťa za celé SK, už bolo toho dosť, vráť sa domov. Vstúp do seba aj celé Tvoje rodinné striebro, poďte už domov. Potom predlož zoznam osôb, že kto s Tebou cestoval a náklady ukáž na Facebooku, že koľko stál tento špás. Uvedom si, že ľudia na SK drú po stavbách ako mule, majú pracovnú dobu od 7h do 18h aj v sobotu. Bez príplatku nadčas a žiadne sviatky. Nejaká dovolenka je pre nich niečo ako Copperfield David iluzionista. Robia za žobračenku. Zamysli sa nad tým a nad svojimi krokmi čo robíš. Prisahal si že budeš prezidentom všetkých. Urob to. Urob to prosím ťa aby sme nemuseli grcať...
Môžete si spoločne skočiť na kapitalistické oje čo Vám pripravím a pohojdajte sa aj s dúhovými.
Ste jedna rodina.
Čo tam toho po Mišúnovi, pripomeňme si 9. aug 1945 keď totalitný režim USA na čele s ich prezidentom diktátorom sa opovážili na Hirošimu hodiť atómovú bombu ! Mišún nikomu nehodil bombu, tak prečo by mal byť nejaký extrémista ? Ak sú extrémisti, tak sú to jedine diktátori z USA !
Odhalili mu tabuľu....aspoň bude kameňa do základov pre výstavbu novej Bratislavy.
Čo tu trepete knižné mýtusy....cez hranice sa dalo normálne chodiť na cestovný pas a na pridelené valuty z Banky. Kto nemal pridelené valuty z Banky tak nemohol vycestovať. Ale mohol cestovať aj ako s cestovnou kanceláriou, ktorá zabezpečila valuty. Alebo cestoval vonku služobne na pas. Žiadne psy nikoho netrhali, bolo len treba dodržať zákonný postup ktorý rešpektoval každý normálny človek. Vypisujete tu bludy do neba volajúce ako keby vtedy ľudia trpeli pod Pontským Pilátom. Ešte našťastie tu žijú pamätníci ale máme obavy čo bude o 10 rokov. Dúfam že ani tento režim už potom tu nebude. Aj za Vami prídu iní, nie ste predsa tým konečným riešením, chvalabohu !
SITA - dajte mi médiá a z národa urobím stádo svíň. Povedal Go x ebbe x ls.
Súdruh Sita, daj sem fotku hraničného plotu medzi USA a Mexikom a štatistiku ako sa tam dnes poľuje na ľudí. Strieľa sa bez výstrahy. Ľudia tam padajú mŕtvy z plota ako listy zo stromu a žiadne pamätníky tam nikto nestavia. To len u nás slniečkári nevedia čo od dobroty....
Odporúčame