Ale súdruh redaktor SITA, kopol si sa teraz...Čo je to za zavádzajúci článok ? Cez plot chodia len zlodeji. A vtedy sa strieľa aj dnes v USA...normálny ľudia idú cez hraničnú kontrolu. Ja som v 1986 prešiel cez Colnicu v Petržalke 2x a nič sa mi nestalo. Psy sa len dívali a pohraničníci sa slušne pozdravili. Netreba hrýzť každý deň besnými zubami socialistickú minulosť. Bola to súčasť nášho života. Tak ako dnes čo naši vojaci chodia vraždiť šudí do Afganistanu. Ako sa bude o ich krvavých rukách písať o 20 rokov...?


