Česť práci súdruh Sedlák, ..Radujme sa narodil sa nový chlieb. Ale Keď Fico ide na pole a ďakuje za žatvu farmárom, tak ho médiá idú zosmiešniť a roztrhať na kusy..To je Vaša dvojtvárnosť a záškodníctvo, ktoré už máte zakódované v sebe ako profesionálne Zlo, škodiť každému okolo seba. Ja viem Vy z toho nemôžete to je kapitalistický spôsob likvidácie každého okolo kto nehudie s Vami. Čiže to nie je žiadna demokracia ale totalitný režim...Radujme sa. Ale až potom ked toto padne...


