Slatinka. Dedina, ktorá 60 rokov čaká na poslednú potopu
Pán Barát, načo je takéto vŕtanie do ľudí. ...."Uteká pred priehradami"...ako keby tie priehrady boli nešťastím pre ľudí. Veď Málinská priehrada dáva život 4 okresom SK a vynikajúcu pitnú vodu, čo môže svet závidieť. ...."Jej rodičom skonfiškovali majetok.." Ľudia za vysťahovanie zo zóny zatopenia, dostali odškodné za majetky a za tieto peniaze si všetci zaobstarali buď nové byty, postavili alebo kúpili rodinné domy. Ani jeden z nich sa nestal vtedy bezdomovec. Dovtedy tieto 4 okresy boli bez pitnej vody. Vy novinári máte však asi v sebe už nakódované zlo a musíte len takto písať.Vyjadrujem ľútosť nad vašou prácou a nechcel by som robiť prácu novinára. Aspoň dnes.