Mladik jazdil bez vodicaku a dopustil sa tak strasneho zlocinu za ktory musel niekto pykat. Horlivi sandari nam predsa zodpovedne "pomahaju", aj nas "chrania". Co keby mladik v protismere niekoho zrazil ? To uz mozu preventivne zastrelit kazdeho, kto si kupi v obchode nozik. Co keby niekoho pobodal ?


