To je super. Zahranicni "investori" postavili fabriky na urodnej pode, na ktore im prispela nasa vlada. Povodnych majitelov vyvlastnili, alebo im vyplatili almuznu. Dlhe roky neplatia ziadne dane a este dostavaju investicne stimuly. Ked nenajdu zufalcov za par supov, radsej zamestnaju cudzincov. Nasi velkopodnikatelia su tiez rovnaka krvna skupina. A keby narodu povolili nervy a chcel opakovat vitazny februar, nato sme predsa v NATO.


