USA a Saudskej Arabii.
Kotleba predovsetkym nie je zaviazany ziadnym oligarchom. Preto je pre nich nepredvidatelny a nebezpecny.
Pokial niekto drie v stvorsmenke na kapitalistu, jednoducho nema energiu driet este doma na poli. Plus treba kupit stroje na obrabanie pody atd. Si to spocitajte...
Dnes sa mnohi radi ohanaju vysokoskolskymi titulmi, ktore absolutne nic nehovoria o inteligencii cloveka. Je to vsak (hlavne u nas) hlavna podmienka pri uchadzani sa o slusnu pracu.
Ale no tak, chytrolin... Nie si ty nahodou top "manager" ? Ked ceny zostanu na povodnej urovni, to je naprogramovana strata ?
Budes prekvapeny ked vase multi-kulti, gender, zdegenerovane imperium padne na hubu.
Kremelskych ligarchov nezivi cely svet cez rotacky penazi.
Chcu podnikat, nech udrziavaju. Nie len hrabat. Mimochodom, s tou udrzbou si daju pozor, aby ju neprehanali.
V strate ? Koncia ? Ziju si jak prasce a stale maju malo. Kde by sa mali lepsie ?....
Lebo vsetky zdroje boli rozkradnute. Oligarchovia dalej kradnu a kto s nimi nema kamaratsafty, toho bude sikanovat statna sprava.
Na internete este stale koluje dokument "Kto za koho kope", ktory by si mali niektori stiahnut ako povinne citanie.
A cnc-cka obsluhuje kto ? A mozu si ich dovolit rozne garazove firmy ?
Panboh vie co Danko vlastne vystudoval. Dostojnikom ale musi byt. Ma na to predsa VŠ. Rumovi inzinieri, aby ste sa z toho vasho "vzdelania" raz nepokakali...
Tvrdy kapitalizmus bol, ked sefoval Pentliarik.
Ale ako desiatnik by bol v prvej linii. Nie posielal do prvej linie. Chapes ten rozdiel ?
Odporúčame