Tie zeny co s nim lahli do postele, rozmyslaju rovnako ako pani Zjavova. Pod jej vyrok by sa hociktora podpisala.
Tie zeny co s nim lahli do postele, rozmyslaju rovnako ako pani Zjavova. Pod jej vyrok by sa hociktora podpisala.
A u nas kazdy mafian a podvodnik je byvaly policajt, alebo kuklac.
Mam znameho ktoremu sa stalo nieco podobne. Ke sa cigan (rozumej klamar) neozyval a nebral telefon, znamy isiel na policiu. Aj ked mu mozno nepomozu ani ho neochrania, nech mu aspon poradia. Pritomny organ iba zdvihol obocie a pohrdavo odsekol: Keby som mal kazdemu radit, za chvilu som milionarom ! Nuz, radost platit takychto ludi z nasich dani...
Rozdiel je este ten, ze anglicki policajti niektore veci riesia dohovorom. Nasi chcu iba lóve..
Nakoniec to tak mozno otocia. To nebol unik z CIA, ale ruskej GRU.
A co riskuju ? Akurat ze idu riesit cigansku bitku a vzdy tam dostanu po papuli...
Rozdiel medzi nasimi a napr. anglickymi polcajtami je ten, ze ked oni meraju tak su dobre vidiet a este na to upozornia tabulou. Cielom nie je nachytat vodicov, ale prinutit ich spomalit, aby bola premavka bezpecnejsia. Naviac su si vedomi, ze ich ludia platia z dani. U nas panuje este stary komunisticky system, kazdy "zandar" si mysli ze je panbozhko. Do policie boli nabrati synovia starych komunistickych fizlov a ich kamarati, ktori prevzali stare praktiky.
Problem nie je ze CIA robi spinavosti, ale to ze ich niekto prezradil !..
A kde su protesty Zuzany Wienk, Meseznikova, Butoru, Sebeja, Kuseho a ostatnych prostitutok ? Televizie nie su zhrozene a ostatne media zdesene ?
A pracoval si v zahranici ? Videl si aki "schopni" ludia robia vo fabrikach na pase ? A napriek tomu zarobia 3x alebo 5x viac ako u nas.
Schopni ludia si idu nohy zlamat, aby u nas robili za 400 evri. Chod sa pozriet na ich ubytovne, akych looserov zamestnavaju pravicovi looseri. Ale najskor sa daj sa vysetrit syrskym doktorom, ktoreho ti dosikuje pan inzinier Kizka.
Kaliho sukromna armada vypalnikov znova raz pomohla a ochranila.
V najdemokratickejsej krajine by sa bali v Detroite vystupit z auta. Tam by mohli ukazat aki su geroji. Nie kopat do dievcat, vyholene hlavy vymlete...
Stat chce zaplatit miliony aby ziskal vacsinu v elektrarnach a plynarnach, ale ak tam budu niminovat rovnakych tunel-menegerov, tak su to vyhodene peniaze. Penta poistovna nie je ziadna charita, ale ako to ze ona s peniazmi vyjde a VSZP nie ?
Keby bol premierom šašo alebo hulič, vsetko ide hore vratane elektriny, plynu atd. Drzo by sa vyškierali, to preto lebo Fico... Oblubene heslo pravičiarov: Je kapitalizmus, zvykajte si.
Všetky banky nemajú taký poplatok, zatiaľ. Čo vám bráni zmeniť banku ?
Kapitan zavetril svoju sancu. Chce byt v buducej vlade, tak hra na viacero stran, ale hlavne chce ziskat nejake body pre seba. Mas pravdu, oportunisti a kseftari v Smere by boli nuly bez Fica. To nespominam tu trubu jerichovu Benovu, pre ktoru som aj volby do EP odignoroval.
Aj my sme museli "pozicat" Grecku, aby nemecke banky neprisli o svoje peniaze...
...ktora za par storoci zdegenerovala z naroda vikingskych bojovnikov na narod teplosov.
Odporúčame