Ok a rusi na nich napalm a termobaricke bomby. Nech vypalia potkani brloh.
Ok a rusi na nich napalm a termobaricke bomby. Nech vypalia potkani brloh.
V lete vyplakavaju majitelia kupalisk, v zime lyziarskych stredisk. Ale kto dotuje stavbarov, elektrikarov, zvaracov a inych zivnostnikov ked si nezozenu robotu ? V turizme podnikaju bratislafski vekslaci a potom to tak vyzera.
Hostia nechodia, lebo v hoteli nic nemaju. A tych par co pride treba poriadne oholit, pripadne im dat najavo ze otravuju. Aby sa viackrat nevratili.
Svetová banka si dala cieľ do roku 2030 odstrániť extrémnu chudobu. Vlci bojuju proti konzumacii masa ?
Otazka je, ci vyssie platy ucitelov skvalitnia aj vzdelavanie. Jedna znama robila krajcirku, urobila si VS ateraz uci. Spytal som sa jej, aky je v tom skolstve problem, preco vlastne strajkuju. Ona na to: Ja nestrajkujem, robim polovicu toho co predtym a zarobim dvakrat tolko. Takze asi tak.
Je to na slaktrafenie... Stale rovnaka pesnicka o zidoch, pristahovalcoch, multikulti, gender, ruskej agresii. Stale do zblaznenia dokola. Kolke miliony do toho idu, ako tie dristy ovcanom natlct do hlavy... A narod si o tom stale mysli svoje !
Aj Irak bol napadnuty preto, lebo "existovali" dokazy ze vlastni ZHN. Husajn bol potom vysetrovany v tajnosti a bez pristupu medii. To by sme sa dozvedeli veci...
Narod im to natrie po volbach, ktore vyhra Kotleba. A just ! Nech vsetkych prestitutov, politologov, analytikov, darmozracov a cudzich posluhovacov aj utrhne.
Obama pred výročím útokov vyzdvihol hodnoty Američanov... Hamburgery, Coca Cola, BigMac, McDuck, Burger King, Pizza Hut...
Americka zdrogovana "armada" este ziadnu vojnu nevyhrala. Iba znicili infrastrukturu, rozvratili krajinu a sposobili humanitarnu katastrofu. Aj v Sirii roky "bojovali" proti ISIL, az kym neprisli Rusi a neukazali im, ako sa to robi.
CNN a BBC maju pravdu, jedinu pravdu a nic nez pravdu. Ta by mala byt uzakonena ako jedina mozna a jej spochybnovanie trestne...
Svet patri blaznom. Jedni svoju "inakost" demonstruju polonahi po mestach, ini zabambuseni na plazi.
Nemam pocit ze je chvalenkar. A ty si uspesny v com ?
Mala odstavku a teraz rozbehla linky. Takych firiem je u nas habadej. Cim je tato informacia vynimocna ?
Oni nemusia. Po starocia mali kolonie, vsetko vydrancovali, pozabijali, ulupili a zili si dlho v blahobyte. Ale aj im to uz pomaly konci.
Odporúčame