Sa spamataj kolko kolonii este stale maju Briti, Amici, Francuzi atd. Prisli, nasackovali sa, zabili miliony ludi a dobrovolne neodidu. Teraz nas budu poucovat o "slobode a demokracii."
Sa spamataj kolko kolonii este stale maju Briti, Amici, Francuzi atd. Prisli, nasackovali sa, zabili miliony ludi a dobrovolne neodidu. Teraz nas budu poucovat o "slobode a demokracii."
Utri si bradu od mlieka. Koli takym ako ty, volby dopadli tak ako dopadli.
Ja by som pockal co napise. Ak sa nepovazujete za odbornika na mafiu a nemate na to patent, jeho kniha vas nemoze iritovat.
ty a Spitzer ste to posudili odborne a objektivne. Uz len ten trojuholnik sa ti vznasa nad hlavou.
Nizke ceny ? O kolko percent klesla cena ropy, a o kolko cena benzinu ? Ked sa cena ropy dostane na povodnu uroven, benzin bude stat 3 eura...
Jedni sa snazia o ekologiu, druhi kupuju emisne kvoty. Taky je "boj" o ekologiu. Peniaze vsetko vyriesia...
Vzdy sa najde nejaky vedec, ktory za peniaze vyskrtne hocico zo zoznamu hocicoho. Pripadne pripise, podla potreby svetovych "elit".
To je ako s "ochranou" prirody. Kupia sa kvoty a znecistovat sa moze do sytosti...
1,7 až deväť megaton... Nálož o sile jednej megatony má sedemdesiatnásobnú ničivú silu v porovnaní s bombou zhodenou v roku 1945 na japonskú Hirošimu.... Cielom mal byt aj Vychodny Berlin... Kamosi v Zapadnom by z toho mali radost...
Janko, noze navrhni KOHO by si chcel za toho lidra ! Alebo zasa iba zvanis ?
Keby bol Saddam pri moci, turci sa tam dlho neohreju.
Auta nepotrebujes. Ale kto ta prebali, ked na starost neudrzis stolicu a moc ?
Sestry su jednoznacne podhodnotene, lekari iba niektori a sudcovia vobec nie. Nehadzme vsetkych do jedneho vreca.
Vsetci menovani su uzitocni, az na tych sudcov. Ti za procesne chyby beru nehorazne prachy a dochodky. A stale maju malo.
Aj ked su turci na rusov nastvani lebo im kazia ksefty, bez cudzieho hecovania by si nieco take nedovolili. Zatiahnutie Ruska do problemov s Tureckom mohol niekto cielene naplanovat. Kto to len mohol byt, ze ?
Ludia nemusia vlastnit, takze nemusia ani zarobit. Zamestnavatel usetri, ale komu preda ?
Nabozenski fanatici a vyvolene narody stoja za vacsinou konfliktov.
Teroristi chcú, aby sme boli šialení... A dari sa im to. Ze pani Merkel ?
Emeeericke zbrane su mnam ! Preber sa.
Odporúčame