Vas "inych" je zatial mensina.
Dialo sa to vraj roky a mnohym to zrejme vyhovovalo. Problem to zacal byt teraz, ked maju byt MS v Rusku.
...Sagan ich o 2 triedy prekonal !
Zneuzivanie sa nepreukazalo, alebo ty vies viac ?
Amazonski lovci lebiek su viac civilizovani ako zapadni imperialisti a banksteri.
Zrazu ide kazdy likvidovat teroristov. Aby to tam rusi nahodou nevyhrali sami :-D Nepripomina vam to WW II. ?
Hentu rurku chceli zostrelit Suchoj ? :-DDDD
Tak o tom snad nepochybuje ani Meeznikov s Butorom a Kusym. Ci ?
Mozu si zamestnat koho chcu, ale najprv nech sa naucia arabsky a potom koran. Cudzinci ich naucia po mesite hvizdat.
Lebo nemaju tie spravne znamosti, nie su patolizaci, nepodvadzaju, nepodplacaju, nedostnanu vladne dotacie, stoji proti nim banda uradnikov.. Jednoducho nepatria do spravneho kosiara.
Samozrejme Hollande mal ustrachany pohlad. Vedel ze cierny tato sa bude hnevat a zaroven si nechcel pohnevat ani Putina. Sak on nic, on chce len dobre...
On mysli, ze ked bude velebit US teroristov, ti mu obcas odhodia nejaku ohlodanu kost. Maj nad nim zlutovanie, je na tom zavisly. Inak sa uzivit nevie. (A takych je vacsina nasich politologov, plus "nezavisle" media.)
Dostanu free ubytovanie, stravu, vreckove.. To nas po prevrate drzali nakratko, aby sme neohrozili ich pracovny trh. Slovania pre nich nikdy nebudu rovnocenni partneri, jedine makat na nich za minimalnu mzdu. Nam nikto zadarmo nic neda.
Ja by som dal nobelovku vrecu zemiakov. Nic sice nedokazalo, ale chvalabohu ani nepokazilo.
Tento rok 700 tis., buduci 800 tis... A truba za to dostane nobelovku. V pohode, Europa znesie...
..."vycvičených Ústrednou spravodajskou službou (CIA)"... Ked sa ten vypatlany chumaj preriekne, prezradi aj verejne tajomstvo.
Odporúčame