Putin sa netvari moc nadsene, ze si musi podat ruku s takou nulou.
Putin sa netvari moc nadsene, ze si musi podat ruku s takou nulou.
To ked sme my chceli pracovat v Nemecku, boli sme v Unii, ale museli sme si pockat 7 rokov na prechodne obdobie. Aj Britania vraj krvaca koli imigrantom z vychodnej Europy. A zrazu maju pre muslimov vsetci milion prac. prilezitosti. Sa akosi dari tej Europe teraz. Kdeze kriza, konjuktura je tu...
My sme pre nich kriziaci, tak ako oni pre nas mohamedani. Preco musia mat mohamedani u nas viac prav ako krestania v Arabii ? Preco neutekaju k svojim, do Rijadu ? Mame skorumpovane, nesvojpravne a neschopne vlady, ked sa bojime "ochrancov ludskych prav" a zapredanych medii platenych USA ?
Beznazorove stado trollov kazdy vecer o siedmej pocuva kaleraby od Puskarovej na Markize. A za tym hned Burlive vino.... :-)
Treba dat u nas muslimom presne rovnake prava, ake mame my v ich krajine. Rovnost musi byt !!!
Su to nafukani narcisi a uz im to prepina z tolkych penazi. Ocareni sami sebou stracaju sudnost a vacsinou to nedomyslia.
Cina velmi dobre vie ze ked padne Rusko na rade je ona a naopak. Konecne spoja svoje sily, plus krajiny brics atd. Aj ked sme v zlocinnom NATO, vacsina naroda je s nimi.
Ked aj ku nam zavitaju muslimske hordy a zacnu tu zavadzat sariu, policia nam urcite nepomoze. Podla mna, kazdy by si mal vo svojom zaujme zadovazit zbran. Aj nacierno, ked sa neda inak. Nic ine nas ani nase rodiny neochrani.
Co sa "pravdepodobne" stalo, to sa ukaze neskor. Hada drazdis bosou nohou kazdy den, ked si sadnes do auta.
Su. A keby nas vohnali do vojny s Ruskom, radsej prebehnem na druhu stranu.
Kto by chcel zomriet za svojich oligarchov ?
Nehody sa deju vsade. Na ceste, na mori, aj vo vzduchu. U nas, aj v zahranici. Prikazov, zakazov, predpisov a nariadeni mame vsade plnu prdel. Zakony aj tak platia iba pre chudobu. Podla niektorych blbov by bolo asi najlepsie vsetko zakazat a kazdy bude sediet doma na cereve...
Myslis ako Galakticke imperium ?
Nebankovky používajú surové praktiky šmejdov... Aj banky.
Ak si ta za ktoru sa vydavas, tak klobuk dolu. Mlada baba co ma rozhlad, to sa dnes tak casto nevidi.
A teraz nas cez dolar ovladaju vsetkych.
Komu sa nepaci Radio Slovensko, nech si pusti Fun Radio. Jedno CD stale dokola, pravidelne prekladane nekonecnou reklamou. Obcas par radoby vtipnych pubertalnych dristov.
Odporúčame