TRULO zvitazi, ak dobri ludia neurobia nic :-)
Asi boli na skoleni v USraeli. Tam s tym maju bohate skusenosti.
Klepu sa, aby tam rusi znova nerozmiestnili rakety.
Tridsat druhov bordelu. Nakoniec zistia, ze najlepsie su predsa len domace. A ano, konecne budu mat svoju Pentu, Dzejentiii, Sirokeho...
Keby cirkev rozdala majetok nahanobeny po starocia, nebolo by hladu vo svete.
Taki sa do vlady nikdy nedostanu. Oligarchovia im nezaplatia kampan. Ako sa hovori, volby nemozu nic zmenit, keby mohli, davno by ich zakazali.
Bum, bac, prask, senzacia... ! Cim horsie, tym lepsie. Media maju zatvu.
Vo filmoch Hostel, alebo Eurotrip to tak nevyzeralo.
A co si mysleli ti velkohubi nafukanci z junajtid stejts a ich lokaji ? Ze budu davat embarga, robit vojenske cvicenia, spekulovat s cenami ropy, utocit na rubel a rusi sa budu len pozerat ? Musia sa branit kym sa da. Nemohli si dovolit prist o Krym a cierne more. Keby zapad ziskal vo vsetkom rozhodujucu prevahu, neubranili by sa. O tom to cele je.
Americki poskoci by kludne nechali svoju krajinu aj skrachovat, len aby sa zapacili svojim tutorom. Bohuzial, o nasich plati to iste.
Rasizmus treba eliminovat v ramci svojho etnika. Inak je sionizmus rasisticky uz vo svojej podstate.
Wiederman... Zaujimave meno, pokial sa jedna o peniaze.
Co sa da robit. Po veducej ulohe KSC prisla veduca uloha holokaustu. Vo vojne zrejme trpeli iba zidia. Kto chce urobit karieru, musi do omrzenia pisat taketo clanky.
Odporúčame