Na konci dlhých rolí ... niečo dymí... zemiaková vňať?
Na konci dlhých rolí ... niečo dymí... zemiaková vňať?
Pomáhal im celý svet tak, že tri roky podporoval Hitlera a až na konci vojny ZSSR - a to nebotyčným zadlžovaním!!!
Dementi, tam je v prvej línii specnaz a kadyrovci!
AKÚ ruskú techniku môže zničiť TRANSPORTÉR, demente? Iba ak bicykle! Rusi tam prišli na tankoch a nákladniakoch!
Vojenské lietadlá z Poľska lietajú, demente! Okrem toho vybaviť jednu miestnosť nie je také ťažké pre Holyúd!
Úbožiak, len dve vety náš v repertoári?
Deminute, už sa ťa pýtam druhý raz : VYHLÁSILA UKRAJINA VOJNU???
V správach CNN sa zjavila mapa, kde Ukrajiny - aj Slovensko! - hraničí so SRBSKOM!
Bajden hovoril o vojne na Ukrajine a o IRÁNCOCH, ktorí sa bránia!
Nancy Pelosi hovorila o statočnom prezidentovi Ukrajiny KERENSKOM!
A Kamala zakončila prejav slovami Sláva WUHANU!!!
Preboha, kam nás títo dementi a sklerotici môžu doviesť???
Ruský ľud nie je, nanešťastie zmagorený natoľko, ako ty!
Nezaťahuj nás do toho hnoja!
Práve si si zatroloval, nepovedal si ani ouno, len zasmradil.
Tak polovicu Azovu už vystrieľala ukrajinská armáda... Môžu už vyhlasovať, čo chcú, ich osudom je smrť. Na nich sa nevzťahuje zákon o zajatcoch...
Ty nemáš čím "posúdiť zdravý rozum!" Najprv by si ho musel mať!
Aj na východe sa "bránili agresorovi?" Dúfam, že len menšina národa má mozgové výpadky, ináč je s nami amen!
Keby sa senátori zamysleli - ak by mali čím, tak by všetkých US prezidentov museli vyhlásiť za zločincov (možno okrem Trumpa)!!!
A z čoho by bolo na kolenách dementko? Armádu živí tak či tak, naftu a kerosín má svoju, zbraní má nadbytok - staré treba zlikvidovať, potravinovo je sebestačné! Že ja Ukruina na kolenách , to vieme už dávno! Možno si to diví Haličania nadobro zapamätajú!
Ty si naozaj taký hlúpy, alebo len žlčovitý? Ruská armáda spomalila postup, lebo nechce rozbité mestá a mrtvych civilov. Že sa banderovci a nacisti schovávajú v obytných štvrtiach to je iná vec. Lebo kto to bude všetko budovať a platiť? Len Rusko! A dobre si to poistia - proruskými starostami, svojimi základňami, zmluvami potvrdenými v OSN, no...) a vplyvom i obchodom! Založia svoje TV a Internet, a Ukri budú pár rokov počúvať iné úvahy a vysvetlenia! Zmizne štvavá a nazi rpopaganda! No a potom, po rokoch, sa zmieria... Moskva to chcela ináč, no proti takému mediálnemu biznisu, ako má EUSANATO, nezmohla veľa...Na druhej strane, nechala Ukrov pochopiť, za čo stojí tá ich vysnená EU.,,..
Celá Ukrajina je dar ruských cárov a Stalina!!! Nehodným sa dary berú!
A ty koľkým zavraždeným na Donbase zaplatíš??? Ja som poslala aspoň peniaze - a ty len kecáš! Aká "komunistická doktrína" je v Rusku, blázon?
Kto je to Paškov, nemták?
A v správach našich spojencov vyšla krátka noticka, že raketu na Doneck odpálili "Rusi!"
Odporúčame