Demente - VYHLÁSILA UKRAJINA VOJNU????? Tak čo je to tam, ak nevyhlásila???
Demente - VYHLÁSILA UKRAJINA VOJNU????? Tak čo je to tam, ak nevyhlásila???
Aké klamstvo zverejnili??? Pamätáš si aspoň jedno? Či klepoceš len, čo ti slina na jazyk prinesie?
Veru tak! Už aj jazyk je ako z 50. rokov!
Aha ho, demokrat!
Zakázali aj účasť ruských mačiek na medzinárodnej výstave! KRUTÉ! Rusi sa chechcú...
A rýdzi čestný, bezúhonný Lipšic s Na´dom budú nestranne informovať o "objasnenej trestnej činnosti...." - už to vyšetrili???
Tak ja byť vyslancom v krajine, ktorá chce proti mojej vlasti poslať zbrane, by som to takisto "vyzvedala!"
Zato slúžiť tým, ktorí nás ohrozujú svojou politikou a zatiahnutím do vojnového konfliktu - to je také "správne a čestné!" Tfuj!
No zdá sa, že to služobníctvo Hoegera a Nagya sa minie úspechom! Poľsko po neúspešnom manévri, aby Migy 29 prevzalo Na_To v Ramsteine, docielilo aspoň to, že ŽIADNE ZBRANE Na_To sa tam posielať nebudú! Lebo buď Na_To - alebo NIKTO! A amíci sa nadmerne boja o svoje zadnice...
Už sú anihilovaní!
Tá je taká "pravoslávna," ako v Turecku!
Chrapúň, čo si otieraš špinavú papuľu o ženu, ktorú ani nepoznáš???
Demente, prestaň pastovať drísty!
ZSSR uzavrel TAKÚ ISTÚ ZMLUVU O NEÚTOČENÍ ako mali už všetky krajiny v Európe - prvé Poľsko r. 1934!
Lebo dohody o spojenctve VIAZLI, VB A FR poslali na rokovania admirálov bez hodností - a ešte loďou - DVA
týždne!
Červená armáda obsadila SVOJE ÚZEMIE pred občianskou vojnou - po CURZONOVU LÍNIU!!!
Moskva navrhla Fínsku väčšie územie výmenou za okolie Leningradu - napokon ho dostala, ale menšie a po stratách! Preto zomrelo poldruha milióny Leningradčanov!!!
Pobaltské štáty požiadali o ochranu - ale ZSSR mohol účinne rozhodovať až po prevzatí správy! Aj tam boli KOMUNISTI, dementele!
V Afganistane bola proruská vláda, to len USA vydali kačicu, že sa zbližuje s nimi!
V r. 1956 povstali maďarskí fašisti, vešali SVOJICH komunistov, Moskva musela zasiahnuť!
Ukrajina v r. 2014 napadla Donbas!!!
A SLOVENSKO napadlo Sovietske Rusko!!!
Vo Varšavskej zmluve bola taká istá formulka ako v Na _To! Chceli nás vykradnúť skôr! Dnes to už vieme!
A čo s ním mali vojaci robiť! Vykrikoval na námestiach - do boja proti Rusom! A mesto bolo obsadené. Môže byť rád, trafil by ho nejaký ukrajinský Rus z pomsty!
Na 54. 38 min je kópia dokumentov - vľavo z ministerstva zdravotníctva - príkaz zničiť materiály! Napravo oznam z laboratória o zničení S DÁTUMOM 22. 02. 2022 -aj s menami a podpismi - ROZUMIEš?
Len či ten "ostreľovač" nechrápal v Ľvove, kde ho zasiahli kalibry! Lebo - kde inde?
A keď si myslíš, že Rusi nevedia zlikvidovať ostreľovača po prvej salve - si totálne vedľa!
Na 54. 38 min je kópia dokumentov - vľavo z ministerstva zdravotníctva - príkaz zničiť materiály! Napravo oznam z laboratória o zničení S DÁTUMOM 22ô. 02. 2022 -aj s menami a podpismi!!! Ponimaješ? Net?
Bolo to video, videla som!
Mali tam špeci poradu!
Zničili jednu brigádu, zabrali zbrane.
Bolo to, ak dobre pamätám, osem kalibrov a šesť X22!
Deminute, Rusi Kyjev obkľúčili, vypúšťajú von civilistov a naposledy zajmú banderovcov!
Odporúčame