A odkiaľ by si chcel "diverzifikovať," mysliteľ? Už aj Katar sa vyjadril, že nemá a nebude mať.
A odkiaľ by si chcel "diverzifikovať," mysliteľ? Už aj Katar sa vyjadril, že nemá a nebude mať.
Ale ťažili z obidvoch strán - chceli ešte viac! Veď Putin sľúbil Janukovičovi 15 mld, a dal mu päť. Janukovič chcel od EU 60 mld. za stratu obchodu s Ruskom. Ukrajina žila celé storočie z vydierania. Keď sa tam niečo zhrklo, celá Moskva bola na nohách.
Ten dement a zbabelec keby bol splnil čo len polovicu toho, čo vo voľbách, mohol byť pokoj. Dovtedy zomrelo už dosť ľudí! Jeho tútor nedovolil...
Ale veď oni nemajú cieľ "dobýjať mestá, " už si ako journalyšta!
Tí píšu, že ostreľovali Kyjev "bez viditeľného úspechu!"Kto toto píše, je asi analytik ako moja tetka! Úspech vyjde, až vyženú banderovcov von - a na súd!
Mariupoľ je tvrdý oriešok, lebo tam je zamínovaná fabrika Azovstaľ a vnútri civili! Ale už tam uzavreli dva kruhy. Keď nepustia von zamestnancov - vina je na ich strane! No časom im dôjdu náboje! Je to vojnový zločin, kryť sa civilmi!
Rusi tvrdia, že je na US-veľvyslanectve vo Varšave. Preto im to dlho trvá, než dôjdu na miesto stretnutia (možno ešte aj cez Ramstein). Vo Ľvove už nie je bezepečno a to možno aj od vlastných vojakov. Statoční vojaci Na _To už zdrhli po jednom - dvoch v civile... Naposledy som videla nejakého bedákajúceho Francúza, asi Araba, asi na bicykli...
Klaun má za sebou obrázok " z pracovne," ale na tom bola pôvodne krajinka. Teraz je obraz buď prázdny, alebo (po zistení chyby) krajinku "zarámovali " do väčšieho obrazu - asi je taký cenný! :) Zdá sa, že mu preniesli aj stôl aj dvere - ak to nie je montáž cez zelené plátno...
Klaun a "pianista" raz volá po stretnutí s Putinom (nevedno, načo - nič nedodrží), potom vyzýva do boja a napokon volá o pomoc Bruselóniu... Teraz je zúfalý, lebo vo Versailles sa nedohodli na ničom, na čom sa už predtým nedohodli...
Bol tam len jeden Srb!
Aké územie, suroviny, dementele? Rusko toto všetko má! ZATO Ukrajina ich má málo! Ty samozrejme neveríš tomu, čo žiada "Putin: mier," neutrálnu Ukrajinu, bez vstupu do Na _To a s ruským štátnym jazykom!!! Prípadne federálnu - ináč to zabezpečiť nemožno! Lebo to podkarpatské nárečie je rusínčina, iba v Haliči je čudný jazyk vytvorený Rakúšanmi (agentom Hrušovským)! ktorý nanucujú ruskému národu! Ono nemá ani TERMINOLÓGIU, lebo je to dedinská reč - na VŠ sa učia zo skrípt v ruštine!
Naozaj si myslíš, že veľmoc sa bude dívať roky na to, ako zabíjajú jej rodákov, poväčšine už aj občanov???
Rusko rokuje, lebo dúfa, že umrie menej Ukrajincovm než v ostrých bojoch a doplní si zásoby! Ale ako vidíme neustupuje - porazeným sa predsa neustupuje! 99% "sveta" je prori??? Čo si mal z počtov? Čína, India, Irán, Sýria, Venezuela, Mexiko, Srbsko... to je MENŠINA??? A ak také sprosté vlády ako naša súhlasia - to znamená, že aj občania???
Biba ti to vysvetlila, čomu nerozumieš, zadebnenec?
Jeden blázon prekonáva druhého blázna! Rusko má 146 mil. obyvateľov, Ukrajina asi tak 35 (roky nerobili sčítanie §
Moskva má 800 000 vojakov, v prípade potreby môže postaviť aj 8 mil! Na vojakoch až tak nezáleží, stačia výkonné zbrane - delá, rakety, mínomety, lietadlá,a to nielen nad územím, aj z mora... toho všetkého má Rusko niekoľkonásobne viac! Ak si šašo a dement myslia, že Moskva to vzdá - v čase, keď ide o existenciu Ruska - šeredne sa mýlia!!! Niekto by im to mal už povedať. Hoci, je to zbytočné, oni to vedia, len naťahujú čas, aby stiahli svojich banderovcov za hranice (vojaci nenesú vinu) a sami si vybavili pobyt (teda ak im to ich tútor dovolí)! Pritom im, ako vidno, absolútne nezáleží na obyvateľstve - inak by to vzdali! veď nielen Zelenský, aj jeneráli hovorili, že vojna s Ruskom sa nedá vyhrať!
Zaťahuje nás do vojny!
Strelkova stiahlo ruské velenie. Konal na vlastnú päsť!
Hahaha, dezinformujúcejší web ako oligarchický cenzor net asi ani neexistuje!
VYHLÁSILA UKRAJINA VOJNU?????
Esset so spoluprácou Sí aj ej!
Mladá zmagorená generácia nechápe, o čo ide! Priveľa úsilia mimovládok, proamerických Echo Moskvy, Doˇžď, Novaja Gazeta, Rádia Sloboda, navrátivších sa "journalistov" z USA. Francúzska...s hlúpym hlaholením!
Ruská ekonomika sa uzavrie, začne robiť reformy vo svoj prospech, nie prospech USA a EU. Ruble bude vydávať na základe SVOJICH PROJEKTOV, majetkov, výrobkov, zlata a ropy, nie na základe vytlačených a v PC pripísaných USD! Zahraničné "corporacie" v Rusku sa ZNÁRODNIA a štátne dlhy sa budú vyplácať v rubľoch! Rusko je sebestačné v potravinách, suroviny budú predávať v Ázii a chýbajúci elektronický tovar si kúpia v Číne! Na západe bude nedostatok nielen plynu a ropy, a teda aj UMELÉHO HNOJIVA, čiže POTRAVÍN, ale aj titánu, hliníka, uránu do AE, ba aj súčastí elektroniky, RF dodáva takmer 100% umelého zafíru ako podklad a plyny ako neón, kryptón atď!!! Inokedy by sa tieto reformy, po akých volajú občania RF - nedali zaviesť, lebo proti by boli zbohatlíci s podporou na západe!
Oneskorený, strieľalo sa hotela Ukrajina a z Filharmónie, obsadenej majdanistami! Policajtov tam poslal Janukovič až v posledný deň, keď už bolo 20 policajtov mŕtvych!!!
A KDE žili Ukrajinci pred rokom 1922?????
Ukrajinci bojujú? Som si nevšimla! Ukrajinci utekajú! Bojujú VSU a banderovci pod velením Sí aj ej protektorov! Najnovšie poslali dron do Chorvátska a zostrelili rumunské lietadlo! A tí zahraniční žoldnieri, čo prežili útok v Javorove, utekajú zase nazad!
Slaboumný, to sa na Ukrajine zmocnila vlády skupina banditov, banderovcov a neonazi v spojení s oligarchami, poväčšine neslovanského pôvodu!!! Ukrajinský národ je len ohlúpnutý ich propagandou vo všetkých (oligarchických) médiách Viac než my! Ešte stále ti to nie je jasné? Ako vidím.- ani nebude!
Utekajú zradcovia a zlodeji, korupčníci, ktorí majú majetky v zahraničí!
Niekto sprznil zvuk... Už sa rušia aj piesne!
Odporúčame