Keď zmrazili - budú teraz dostávať ruble, idioti!
Keď zmrazili - budú teraz dostávať ruble, idioti!
Bol to ukrajinský tank, ruská armáda tam vtedy nebola! Čoraz hlúpejšie hoaxy sa obrátia proti vám!
Mariu Pevčichovú poznáme! To je tá, čo spala s Aľošom v jednej izbe, keď bol "otrávený?" Neskôr sa našla fľaša so stopami "jedu" na hrdle? A nikto iný tam nebol??? Vzniká šteklivé podozrenie!
Akí branci manták? Brancov neberú! Ak by náhodou boli v armáde, tak už nie sú branci! Totál nezmysel!
Čo to máš pod čapicou?
cenzor net je jedna z najohavnejších stránok, patrí niektorému oligarchovi, tuším Kolomojskému (trestne stíhanému!)
Zostrelili aj rumunské lietadlo - silou mocou chcú zatiahnuť ostatných do vojny!
Zelenský, resp. jeho tím má strašný prie... oný! Vyšlo video, ako sa prechádza po "ˇĽvove," vojne do nemocnice v sprievode hlavnej lekárky v uniforme a pozdravuje sa s ""ranenými." Lenže to má háčik - tá lekárka je po útoku mŕtva!
Už asi nechráni! Po tom, čo Litva odmietla umožniť oslavu výročia ČĽR v hlavnom meste, - Čína prerušila všetky obchodné styky a Litva už nedostáva prepravné nielen od Ruska, ale ani do Číny!
Pracoval v zbrojárskej firme RAYTHEON, vyrábajúcej o.i aj rakety!
Kde ste teraz, amícki prichvostníci??? Pochvaľujete si???
Andrejko je tentoraz nezvyčajne cudný! Prečo nám nepovie - z mosta do prosta - že minister iba príde podpísať voľajakú perfídnu zmluvu - o odovzdaní našich Mig-29 a najmä systému S-300, ktorý má málokto - UKRAJINE??? Čím nielen prídeme o VZDUŠNÚ OCHRANU (a zaplatíme miliardy na F16 a nespoľahlivé "patrioty"), ale aj vstupujeme do VOJNOVÉHO KONFLIKTU! Prečo nám to nikto nepovedal? Aby sme sa nemohli spojiť a demonštrovať proti tomu? Prečo sa naše zbabelé marionety schovávajú za "spolupatričnosť," a "pomoc," a RISKUJÚ NAŠIMI ŹIVOTMI??? KTO IM DAL TAKÚ PRÁVOMOC??? Na toto je "demokracia?" Sparchantený systém podvodníkov!
Zlepenec, vieš čítať aspoň čiary. keď už nie mapy??? R´Toto je viackrát do dňa komentovaný stav na Ukrajine od UKRAJINSKÉHO Blogera Juru Podoľaku!!! Radšej sa ani nepozrieš? Ako všetci démonkrati? A budeš čušať alebo ďalej mlieť svoje nezmysly bez akéhokoľvek poznania?
Nemták, pozri si mapu Ruského impéria - tam žiadna Ukrajina nie je! to bolo územie ruské - ktoré Lenin odčlenil od RI a tak vznikla USSR! Ukrajina pozostáva z Malorosie - pred Dneprom, Novorosie - za Dneprom a neskôr pričlenených území Podkarpatskej Rusi, Červenej Rusi a na juhu Besarábie! To Lenin hovoril o "veľkoruskom šovinizme," a preto sa rozhodol Rusko zmenšiť - čiastočne aj z adminstratívnych dôvodov! V ZSSR to bolo jedno - a po rozpade (iba USSR hlasovala ZA!) Kyjev nechcel rokovať!
Ubožiaci, vy viete bľuvať len prázdne slová! Učte sa radšej azbuku, budete ju potrebovať! Aj teraz by sme boli múdrejší, keby ste ju ovládali!
Napalm máš v gatiach - pozor pri vyzliekaní!
Demente, my čo rozhľadenejší už vieme, čo je to tá "demokracia!" Pre "demokraciu" sa bombardovala Juhoslávia, Irak, Líbya, Sýria, Libanon, organizovali sa prevraty v Latinskej Amerike a inde! Keby si čo len raz sledoval VRSoloviov alebo FM Vesti, hocijakú inú SÚKROMNÚ TV alebo noviny, tak by si vedel, že je tam väčšia demokracia než u nás - kde vládne jediný názor!!! Pozývajú tam do štúdií Nemcov, Poliakov, Američanov, Izraelčanov, donedávna aj Ukrajincov...!!! O "mobilizovaných civiloch" hovoria tie "demokratické médiá," a neposkytnú ani záber!!! Hlupák, veď mobilizácia by musela byť vyhlásená v TV, rádiách, všetkých novinách!!! Di se bodnout!
Doneck nie je obkolesený - záopdne od mesta je kotol, ktorý si nechávajú na posledok... Asi ho najprv rozdelia na dvoje. ale teraz je dôležitý Kyjev.
Rusi hlásia 180 mŕtvych na Javorove. Videla som video, z celej budovy, kde boli ubytovaní (asi zahraniční)ostala len kostra! A Ukrajinec tam bedákal - to je ten ruský svet...! Taký bol aj na Donbase - to si nevšimol!
Totálne zavarený mozog! Alebo čo to tam má!
Tvoje choré "presvedčenie" bez faktov a dôkazov nám tu cca rok chýbalo! Už ťa pustili?
Takú hlúpe video môžu vydávať len Ukri a potom Bvriti! Na ceste sú vojenské autá - a rachétľa vybuchne kdesi v lese, kde nikto nie je! Chá!
Odporúčame