Ukrajina roztrhaná na kusy je jej jediné východisko! Ona totiž nie je "celistvá," ako nám to tu servírujú presstitúti!
Osem rokov bombardovali a ostreľovali delami a mínomentmi Donbas -a teraz je zrazu problém nejaká baňa??? Zdá sa, že o to tu aj išlo - na Donbase je bridlicový plyn, ktorý má /mala pod správou BURISMA, kde má Bajdenov synáčik výhodne miesto a 50 000 USD mesačne! "Majtelia" by museli vyplatiť domy a byty Donbasanov - takto je to výhodnejšie!


