A všetci ako papagáji tvrdia to isté- Kuciak bol "investigatívnym novinárom!" Jeho šéf Vagovič tvrdí - K. nebol investigatívnym novinárom on bol analytikom - z čísel zostavoval trate, kadiaľ išli peniaze. Ja si myslím, že nebol ani novinár ale s krátkou praxou - elév. A bojoval na nesprávnej strane - za oligarchov! Ale "svojich". Aktuality vlastní AxelSpringer.
Ja som asi žila v inej krajine, než Rezidentka tvrdí - tu neprevládal žiadny hnev ani verbálne útoky. - až POTOM - a boli vyprovokované! Iba Kočner mal akési poznámky - ale je pravda, že novinári nemajú právo niekoho sledovať! Svojvoľne prebrali úlohu SIS a zneužili to vo svojich oligarchických záujmoch! V záujmoch svojich majteľov!


