Napätie na Donbase a ostreľovanie ohrozuje dodávky vody
Vo Fašing_tone nepochopili, že situácia sa obrátila! Ukrajinskí oligarchovia (ktorí tam prakticky vládnu) už pochopili, že vojna je ich koniec! Ak by naozaj prišla ruská armáda do Kyjeva, nebudú mať kam utekať - jednak budú letiská uzavreté, jednak ich doterajší "spojenci" neprijmú . ide im o majetok! A či už budú oholení Ruskom,alebo EUSA, to je im lautr jedno - tak či tak budú na ulici - teda tí, čo ešte nezdrhli! Ale aj tí prídu o majetok na Ukrajine! (Aj Bajdenko mladší tam má svoje záujmy, ako vieme - vo firme BURISMA!)