Ak Rusko zaútočí na Ukrajinu, Nord Stream 2 nebude, uviedol Biden
Láry, fáry, nemáš najnovšie info! ZSSR rozložili kágebáíci, ktorí začali fungovať za hranicami ako "kontrolóri" tých pobočiek, čo predávali plyn a ropu, postupne nich skúpili a oni sa chceli dostať ešte aj k tým 147 mld., ktoré sa nahromadili na zahraničných účtoch! Ešte v 71. r založili Institut for Systems Analyses vo Viedni, kam chodili budúci "reformátori - Gajdar, Čubajs, Berezovskij a spol - budúci prichmatizéri a semibankirščici .A aby obyvateľstvo neprotestovalo, museli vyrobiť "nedostatok"! Za Gorbačova bol rast 2,2% - viac, ako je teraz! (Rozprával jeden dôstojník KGB v penzii na Deň tv!!!)