Rusko napadlo Ukrajinu, ohlásila agentúra Bloomberg. Ospravedlňuje sa za chybu
Mýliš sa - Rusi know-how majú, ale nemajú trhy - sú už obsadené! Za Jeľcina všetko zlikvidovali, teraz už síce majú elektroniku vlastnú v zbraniach, aj civilnú - mobily Yota 1, Yota 2, najnovšie nejaké tri, Bajkal +..., začínajú vyrábať aj čipy, zatiaľ jednoduchšie. Majú aj PC Elbrus, modernizovaný - ale Centrálna banka ich odmieta používať - možno za nového šéfa sa pri zostrení situácie rozhodne zákonom - pre bezpečnosť štátu.
Šéf Sberbanku Graf je vyslovený liberál, naberá čoraz väčšie právomoci - už aj v školstve, začína nejaký "vzdelávací program" ( na ohlupovanie myslí). Lenže v Sberbanke sú aj zahraničné firmy, aj cudzinci, ťažko meniť...no je tam väčšina ruských sporiteľov aj firiem...
Myslím, že Putin to do konca volebného obdobia stihne... Inak nesplní úlohu. Preto tlačí teraz, kým je zima, kým sú ceny vysoké, kým U$A upadá...!