Len aby to nebol zasa nafúknutá bublina, ktorá spľasne a rozprskne sa koalícii do ksichtu ako hnis!
Len aby to nebol zasa nafúknutá bublina, ktorá spľasne a rozprskne sa koalícii do ksichtu ako hnis!
Zblúdilý . ako pomáhajú "Rusom?" Rusi na nás zvysoka...lebo sme mrňaví a nezaujímaví, čo sa nám vypomstilo, lebo proti žralokom TNK a bansktrom sa nijako neubránime!
Hm, tak posledná rachétľa mu explodovala (čo naše méédiá ani zamak nezaujímalo) - musí richtovať novú - peniaze sa nesypú len tak...A musí sa ponáhľať, lebo Rusko ukončilo predaj raketových motorov PD 180 do USA!!!
Asi ju držia za zadok, dosť dávno. Či to nebola ona, čo povedala : O tom, kam patrí Dánsko, majú rozhodovať jeho obyvatelia (teda ako ich zmanipulujú amícke mimovládky...)
O Dánsko má Rusko asi aký záujem ako o Urundi-Burundi...
Keby si pochopil aspoä jednu vec o tých !vzdelanejších," čo hovoril už nejaký Uľjanov: "Inteligencia nemá ekonomický zdroj, preto sa prilepí vždy na nositeľov moci, od ktorých za svoje správanie očakáva mastnú odmenu!!"! (Zrelý Lenin sa vyjadril ešte horšie : Inteligenicia je h..., ktoré sa prilepí na každú silu pri moci...)
Chá, koho sa najviac boja Serešovi otroci - je inteligentná opozícia! Začala bojovať ICH ZBRAŇAMI, ibaže omnoho slušnejšie! Zatiaľ nikoho nezavraždili, nikoho neotravujú pod oknami a neobviňujú bez dôkazov! Hanba koalícii, ktorá sa dostala ku korytu podvodom a vraždami!
Len si spomeňme - akými lístkami mávali "démonkrati" po vražde j. k.??? ČERVENÝMI - ako v Prahe proti Zemanovi, ako na Ukrajine proti Janukovičovi, ako v Maďarsku proti Orbánovi - aj inde! Sú takí trápni, že len opakujú svoje manuály, ktoré dávno väčšina prezrela!
No veď ho vydierali vstupom do Na_To! Tak sa tomu vyhli - výkupné!
Lockheed pred krachom tlačí na všetky krajina sveta:
"Inteligancia" nám zdementnela! Už chápem, prečo komunisti hovorili o robotníkoch a roľníkoch ako o predvoji! Sú pri zemi, bližšie realite!
De Mente, čo tu do omrzenia opakuješ jednu lživú klebetu olajnovcov??? Súd už vyniesol rozsudok, že sa mu musia VEREJNE ospravedlniť -a ešte aj zaplatiť!!! Si úbohý, nízky a podlý!
Ty si môžeš byť istý tak svojou stolicou, aj to nie vždy! Budeš si musieť namočiť slivky!
Postihnutý, Smer nie je ani ľavicová strana, ale stredoľavá! Chceš ich pomknúť ku komunizmu? Na to máš vplyv asi ako mravec na zemskú os, ale ak bude takých viac, možno sa vám podarí!
Čo dokázali "Ficovi?" Čo dokázali "smerákom? Tí milionári práveže nie sú členmi Smeru! A celá prichmatizácia je vlastne rozkrádanie! Tak začnime od začiatku - od dzurindovcov, ktorí spáchali Veľkú Prichmatizáciu! Aj mečiarovci sú voči nim baránkovia - nesiahli na strategické podniky, na banky, na obchodné siete, na VYNÁŚAJÚCE firmy!!!! Rezeš mal len DESAŤ percent VSŹ - a bicyklisti s pomocou BANKSTROV vyhlásili CROSS-DEFAULT = okamžité splatenie dlhov! To sa nerobí ani v Ugande! Spadli sme do koloniálneho stavu a repovci nás chcú ponoriť ešte viac!
Budú bilboardy vo všetkých mestách "kandidátov!" Majú sa na čo tešiť!
Tak poldruhamiliónový národ chce jednoducho prežiť - najmä, ak má tak málo úrodnej pôdy! Tak o čom to točíš? A čínska kuchyňa v Európe je chutná a zdravá! Za socíka sme chodili, ak sme boli v Prahe, do LUXUSNEJ čínskej reštaurácie tuším vo Vinohradoch!
Nie, to on nepočúva! To sú "hoaxy!"
Cvrčka! Tak sviečka - sviečková je celkom dobré jedlo, hoci ja mäso až tak nemusím... Som zvedavá, čo schvália pre vegetariánov! :) Dobrú chuť!
Úbohé! Iné nevieš, dementele.
Dementele a voči ČOMU demonštrovala tá "kultivovanejšia spoločnosť???" Voči vražde??? to ej taká neobvyklá vec na Slovensku??? Koľko vrážd sa deje denne? A aký je výsledok tej kultivarovej spoločnosti? Že silnie podozrenie, že vražda bola spáchaná úmyselne, na obvinenie Smeru - hoci mu to ublížilo najviac??? No, ty máš dosť, ty si už zmanipulovaný a niet ti pomoci! Podarilo, sa, mimovládky a média! Hoci ešte nie masovo...
Porošenko je oveľa väčší korupčník ako Navaľnyj! Zato Navaľnyj je podrazník a zradca - už len za to vymyslené a zlátané video o "Putinovom paláci" by si zaslúžil 20 rokov - lebo vlastizrada vedúca k rozpadu štátu je obrovská škoda! Navyše Porošenko priviedol krajinu k občianskej vojne - je zodpovedný za smrť 13 tisíc Rusov na východe, vrátane 160 DETÍ, ty odľud!
A ty, maďarón, si vyhliadni lepšiu obeť - lebo Slováci už pochopili, kam ich priviedla "zamatová revolúcia," je to len jedna z "farebných," páchaným Anglosasmi za celé storočia! Keby to nebolo do plaču, bolo by to do popuku,ako naša "inteligencia" stále zotrváva v poverách o dobrote a spravodlivosti Anglo$a$ov a vôbec západných démonkracií!
Odporúčame