Si totálne zmítorený - projekt na oblbovanie obyvateľov u teba vyšiel! V Rusku je "komunizmus," dementele???
Si totálne zmítorený - projekt na oblbovanie obyvateľov u teba vyšiel! V Rusku je "komunizmus," dementele???
A vyšlo najavo, že jeden "elitný" policajt z NAKA navrhoval PODPÁLIŤ vyšetrovateľke Santusovej - len zato, že si chcela robiť svoju robotu - auto!!!
Hnoj, smrad, výpary tejto koalície hodili Slovensko do stredoveku - a títo majstri umu kumštujú o "fašizme!" Áno, ale na druhej strane! Rokujte so svojím majiteľom - aby vydal iné príkazy!(Nech on rokuje zasa so svojimi pánmi, ak nie je svojprávny...) Lebo mu zhasnú noviny!
Interesantné, ako si redachtor nevšíma fašistické správanie koalície - policajné a súdne prenasledovanie, zatváranie nominantov do kolúznej väzby na celé mesiace, bez dôkazov,, kým "nezmäknú," a nezačnú na niekoho zo Smeru niečo žalovať - hoci len preto, aby sa dostali von!
Na druhej strane, počúvam často republikánov a tí netvrdia nič "fašistické!"Jednoducho bojujú za záujmy Slovenska, nie korporátov a bankstrov!
Zato zavrieť Kotlebu, ku ktorému nemám sympatie - za platbu 1488€ - to je scestné - ak nie trestné!
NOVINÁRI V TOMTO ČASE STRATILI KREDIT ! A ten sa ľahko nenadobúda, ako vieme!
A čo si tým chcel povedať, nešťastník? Rozoznáš diplomatickú reč do nadávok, vôbec?
Hlupáci väčšinou múdrych nechápu...
Hmmm, a nebol to iný prezident? Nebola iná situácia? Oj, hlbokí myslitelia...
Tak preto sa naša Rezidentka tak ponáhľala?
120 tisíc.
Putin povedal, že v prípade vojny najprv zaútočia na veliace centrá! Tony munície nič neriešia - treba odseknúť hlavu hada...Vládna zberba sa musí vzdať. - ale to až potom...
Vojaci sa nehnú z miesta.Vojny sa neopakujú. Ako povedal Šojgu - bude to vojensko.technickými prostriedkami. Skrátka stačí napr. vypnúť elektrinu! Na tretí deň podpíšu dohodu o celistvosti Donbasu - aj so zvyšnými oblasťami a federáciu. Ale Donbasanom to už nebude stačiť...
Chech, Kazachstan tesne pred olympiádou nevyšiel, tak to chcú stihnúť ešte pred koncom OH! Trapasy, trapasy...svet ich už prekukol...
Dementele to kágebáci tu priniesli "slobodu!" Oni začali rozkladať ekonomiku a potom aj tajné služby! Oni si vybrali Gorbačova, slabého šéfa odboru poľnohospodárstva v Stavroipoľskom kraji! Sú tam kúpele, staral sa o ich zadky! Nič nové nepriniesol, len obmenu "socializmu s ľudskou tvárou," ktorú odpočúval do spolužiaka Mynářa a ani v kapitalizme ju nemáme!
V Rusku je dravý kapitalizmus 19 stor, ktorý len skupina okolo Putina zmierňuje pre obyčajných ľudí! Nechápem, ako takí hňupi môžu byť až tak mimo!
No neviem, keď majú akúsi zmluvu s U$A, asi tam nejakí vojaci budú... len ich Orbán nepošle k Ukrajine...
v Na_To je rozkol, Francúzi, Nemci a teraz už ani Maďari nechcú vidieť Okrajinu v tomto bohabojnom spolku!
To asi natovci sa pokúšajú zachrániť svoje mastné platy!
Korporácie sú také i onaké.
Akú "časť" okupujú? A nekrymuj sa!
Okrajinci politikov nemajú. Jedna grupa estrádneho programu Kvartál 95, platená oligarchom Kolomojským, uchopila moc. Pomenovala sa Sluha národy, podľa seriálu, kde hral prezidenta Zelenskij. A okrajinci uverili... Skoro ako Olajno, ba ešte horší! Nemajú ani stranu - je to len skupina 30 ľudí z jednej oblasti.
Jeden úctyhodný profesor, historik, autor 20 kníh, tvrdí, že generál Pavlov vystúpil z lietadla v Ruzyni len hodinu pred amíckym generálom! (Ktohovie?)
Dnes už pravica a ľavica neexistuje. Pravica nahráva transnacionálnym korporáciám, veľkopodnikateľom a ľavica bankám, lgbt a zelenej energii, ktorej niet!
Okrajina nedostane investície lebo sa neporátala s korupciou a rozkrádaním, predávajú sa tam dokonca aj zbrane, ktoré dostala - no kam asi? Okrajinu majú v rukách oligarchovia, takže ani Sí aj ej ani amícky vyslanec nedokáže spôsobiť, aby konali, ako im prikážu! Nič, nula celá nič, sa im nepodarilo,..m tak ju chcú zavesiť Rusku! A Putin sa usmieva a trpezlivo čaká, kým mu spadne do lona..., ako tá opica na strome, keď sa bijú dva tigre...Lenže okrajinci si ešte budú musieť užiť pár rokov biedy, aby pochopili, kto im chce dobre a kto im ublížil. Niektorí vtipkári hovoria - okupáciu si treba zaslúžiť! :)
Nemáš chochmes na to, aby is pochopil, že Putin je veľký šachový hráč! A nemajú na to ani tí eurobyrokrati, ani tí senilní senátori v kongrese júes!
Bajden sa už riadi len čítacou mašinkou a inými našpekávačmi...
Odporúčame