A teraz im prisúdili ešte aj skýtske šperky z Kramu.
A teraz im prisúdili ešte aj skýtske šperky z Kramu.
Ako môže byť bojaschopná 11 tisícová "armáda" aj s úradníkmi???
Ako ináč - veď sú to dobráci!
BlinkIN si asi nepamätá, že nedávno povedal - už nebudeme bombardovať žiadne krajiny, ani podporovať prevraty, ani dodávať zbrane do rizikových oblastí!
Ten kokršopaniel vyzerá veľmi nebezpečne, len neviem či bude riskovať svojím kabátikom pre ochranu zbraní!!! .) :) :)
Chech, nedávno sa Británia zbavila starých "protitankových" zbraní, ktoré by musela delaborovať, čo by bolo veľmi drahé - teraz Amíci! A ešte na tom aj zarobia! Pre istotu nám ani nepovedali, o čo ide! Je jasné, že Rusko na svoju Okrajinu nezaútočí - a ak, iba zneškodní nejaké zbrane, ktoré by mohli byť nebezpečné pre Donbas - a to svojimi raketami!
Zmatkovič sa bude musieť ospravedlniť - na to si počkáme - verejne!
"Prísnejšiu verziu vyrokovali?" A v čom? To už radšej nepovedala! Asi tak voči nám! A čo to trepe - Ani Fico ani Pelé zmluvu nepodpísali - tak ako vyrokovali? Rokujú zástupcovia US, asi v takom štýle - kam až ustúpite... to je tak všetko!
Už si to uvedomte, Nevedkovia, že to nebolo Maďarsko, ale UHORSKO, kde tvorili SLOVANIA drvivú väčšinu!!! Tak si všetci zobrali svoje územia, kde bývali - plus mínus!
A ešte neprišlo na um Boriskovi, že U$A ani EU bojovať o Ukrajinu, ba ani o žiadnu krajinu - NEBUDÚ!!! Nemajú čím! Ich občania odmietajú umierať pre nejaké neznáme krajiny, ako sme aj my pocítili v 1938 roku!
A v U$A sa ešte k tomu zvolebnieva! Radi by to naťahovali - ešte tak zo desať rokov - to by možno stihli aj vyzbrojiť - ale aj to im bude Na To...
No keď ide Rusom o ich bezpečnosť - tak im nič iné nezostáva!!! Lebo projekt Anakonda (obkľučovanie hraníc RF a škrtenie) im nič iné ani nesľubuje!!!
Suroviny tvoria už len TRETINU príjmov RF! Čo myslíš, mali vo vojne viac???
Keď mal Borisko "rozhovory," s najvyššími predstaviteľmi - vie on, že práve títo sú nejako priviazaní k $ a €, takže ináč ani hovoriť nemôžu? A vie on vôbec, že kríza z r. 2007/8 sa neskončila, len zaliala vytlačenými /pripísanými $ a €? Asi nie. Lebo "slabosť " Ruska je v tom, že začína industrializáciu II, - a bude takmer sebestačné! Má všetky suroviny, vzdelaných ľudí a čo nemá, kúpi si z Číny, postupne nahradí! Má už svoje vlastné dopravné lietadlo MS2, výlučne ruské, obnovilo - nie modernizovalo výrobu TU160 M (má záujem - už dávno-Irán), kombajny, traktory, stavia hydinárne, hovädzie farmy, veľkú stanicu na východe na odlučovanie plynov, o zbraniach nehovoriac...
O "izolácii Ruska" hovorí vlaňajšie stretnutie VŠETKÝCH vodcov Afriky v Soči s Putinom! Prítomnosť v Afganistane, Sudáne, Mali, SAR... Lode mieria možno do Nikaraguy. Základne tam či na Kube ani vo Venezuele nepotrebuje, hypersonické rakety doletia aj z východného pobrežia! Tak sa mi zdá, že izolovaný je Borisko.
Och, och, EU je ekonomicky príťažlivá??? Bývavalo (keď sa napašmala na východné trhy - to prevýšilo "dotácie!". Tak prečo nezaplatila tých 68 mld, o ktoré žiadal Janukovič ako náhradu straty obchodu s RF??? Dokonca s ním podpísala aj dohodu - a prečo na nej nenástojila? Prečo netlačila na Kyjev? A prečo nepohne palcom ani na tohto klauna pri moci, aby plnil Minské dohody??? Lebo U$A nedovolí? Oj, koľká príťažlivosť! Ukrajina krachuje a už aj Arméni vedia, že je to nedobrá cesta. Veď predsedal ODKB Pašiňan, za kazašských pogromov! V Nemecku sú dve bojujúce strany - jedna za SP2, druhá proti - priemyselníci proti bankárom! A bankári, ako vieme, nepracujú na vlastnú krajinu, sú nadnárodní!
Takže keď sa oslabia dve hlavné krajiny - bude po EU! Tak je to s príťažlivosťou! Ostane len zemská.
Teraz bude na rade Francúzsko - veľké straty pri obchode s loďami Mistral pre RF, teraz s ponorkami pre Austráliu! Ale jadrový priemysel musí mať vyústenie, ináč ho niet prečo udržiavať!
D´Ementál, na Ukrajine rozhodovali oligarchovia, ktorí si zaplatili majdan - a nie "národy!"
ešte stále sú tu jedinci, ktorí sa ani po siedmich rokoch nedozvedeli, o čo šlo?
Ja tvoje zvyky vymetať otvora nemám, DBL! Nemáš čo povedať, len grcať!
V USA nemajú armádu, ale len Národnú gardu - neveľmi vycvičených civilov!!! A pešiaci námornej flotily chránia záujmy ich /nad/národných korporácií a bánk!
Hlúpy titulok. A čo mal Chára protestovať proti tomu, že sa tak "domáci hráči" (čítaj ich " motivovaní" manažéri) tak rozhodli? Nebláznite! Hokejisti sa do politiky nemiešajú , nestíhajú to ani sledovať!
Odporúčame