Zvládni cyriliku (viem, ťažké pre teba) a dozvieš sa, že vodu ťahali z jazier a vodných nádrží potrubiami!
Voda z Dnepra je už otrávená splaškami a odtokmi z fabrík (našťastie už krachujú)!!
Zvládni cyriliku (viem, ťažké pre teba) a dozvieš sa, že vodu ťahali z jazier a vodných nádrží potrubiami!
Voda z Dnepra je už otrávená splaškami a odtokmi z fabrík (našťastie už krachujú)!!
Dementele, tebe nestačia ani odkryté dokumenty? Vieme už dávno - si beznádejný!
Nemecko bolo posilňované do ďalšej vojny! Ale voľáko sa nedarí...
Pekné žeby vybili honbou za bosorkami. (Udávali žiarlivé manželky...)
Ty klamstvo neuvidíš, ani 20x zväčšujúcou lupou.
Naivka! Slušne povedané.
Neohováraj! Naozaj bojujú za slobodu a demokraciu!
Ale svojich firiem!
Zadebnený - KOĽKOKRÁT ti treba opakovať že Krym mal autonómiu, mohol sa rozhodnúť- a aj sa rozhodol v referende??????
Ty si rád vo svojej debne - aj tú hornú debnu máš zadebnenú! Ešte by si sa mohol aj zaklincovať - a nevychádzať!
Veď sa aj idú postarať silou - čo spal si mesiac na chate?
Platili sme aj za krv, ako sa vyjadril jedne z vyjednávačov, ktorý sa potom vzdal - nemohol sa na to vydieranie dívať!
Pomýlil si so obdobia, - naschvál, vieme - bieda bola za Jeľcina, ktorý hospodársky doviedol Rusko na mizinu. Putin ho znova postavil na nohy.
Borisko sa usiluje, ako Churchill, obnoviť veľkú Veľkú Britániu, ale už ju nevzkriesi.... Niet kde vykrádať, bývalých "spojencov" Británie prebrali yankees, a teraz preberajú Rusi - Egypt, Sýria, Mali, SAR, Južný Sudán, Venezuela, Kuba, Nikaragua,...zmluvy s Iránom, India odmietla amícke zbrane, kupuje ruské...
Naši vojaci sú poväčšine ženisti a zdravotníci. A okupovať nemôžu, skôr slúžia tým "hlavným!"
Borisko, vyhodený novinár z redakcie, to dotiahol do zapáchajúceho konca... Teraz by Rusi a Číňania mali podporiť Škótsko a Írsko... Ak by sily stačili (nestačia), tak by podporovali Texas, Nové Mexiko a južné štáty, no zatiaľ postačí podporovať republikánov - už vidno deliace čiary...
A sú tam preto, lebo okrajinskí vojaci sú osadení pozdĺž celej svojej hranici - a ani nie 20 km!!!
Jednotky sú 200-400 km od ukrajinskej hranice. Ktorá, mimochodom, nie je zakotvená v OSN!
Máš zmätok v pojmoch. Boľševici a socialisti boli nepriatelia. A vojakov neposlal "boľševik," ale tí, čo zmarili referendum o Na_To. Ostatné sú len následky!
To sa volá stiahnutý chvost - mysliteľ? No, ty máš "hodnoty..."
Editorov majú niekoľkých, na smeny, alke jazykových redaktorov všade prepustili.Titulky píšu grafici...posledná kontrola chýba.
Odporúčame