Reuters: Na východe Ukrajiny sa rozmiestnili ruskí žoldnieri
Hm, Ukrajinci... Tak to hlásajú oligarchické médiá (teda VŠETKY!) a väčšina Okrajincov im verí...Oligarchovia sa chcú radšej pripojiť k EU, lebo ruskí miliardári (aj donbaskí) by ich skúpili! No bolo by to výhodnejšie, lebo ekonomiky sú - ešte vždy - prepojené! Dokonca teraz sa prevalilo, že nielen Porošenko vyrába la predával svoje čokolády Rošen v RF (už aj u nás - nekupujem - "kvalita!"), ale aj Zelenskij OBCHODOVAL S UHLÍM Z DONBASU! Prie..sak ako hrom!
Ukrajina doteraz žila z predaja zbraní - lodí, tankov, húfnic, obrnencov, samopalov...ktorých bolo tam nazhromaždených najviac - ale už je rozpredané! Poslanci vo Verchovnej rade vedeli, čo sa stane - ale sú všetci len figúrky oligarchov - vtedy aj teraz! Poslanec z Donbasu Oleg CARJOV mal prejav, ešte začiatkom r. 2013 - ako dopadne Ukrajina po podpísaní Asociácie s EU - stratí trhy v RF aj bývalom ZSSR a NIČ za to nedostane - dokonca aj poľnohospodárstvo upadne! No bábky v Rade dupali nohami a kričali - aby ho nebolo počuť!