Neschopnosť je niekedy oveľa horšia než korupcia (lebo tá vždy bola a bude - ide iba o mieru...)!!!
Jeden uznávaný ekonóm vyrátal že ak by sa korupcia mala potlačiť pod 10 %, BUDE TO STÁŤ VIAC, než sama korupcia!!! To len serešovci do vás natĺkli také sprostosti - oni majú lobbistov - a najväčší je on sám -Vodca!


