Vtedy ho pomocou méédií, MVO ohlúpnutých "aktivistov" nikto nezvrhol, fiškus!
No, hej Poľsko i Maďarsko už uvažujú o výstupe - byť čistým platcom a nedostávať nič pri zničenom priemysle , poľnohospodárstve, obchodných sieťach a bankách, pri pokusoch o kúpe pôdy a vody, za zasahovania do vývinu štátu by to bral len soumar...Neskoro sme na to prišli - a niektorí ešte vôbec...


